Перейти до вмісту

Як безболісно балансувати між дружиною і коханкою?

  • від

У мене є дружина, ми разом 24 роки, і коханка, з якою зустрічаємося 20 років. Люблю обох. Три роки тому була спроба зійтися з коханкою і почати нове життя, але через її ревнощі довго це не тривало. Я приходив до дітей, її це дратувало. Повернувся в сім’ю, а через якийсь час ми почали знову зустрічатися, як раніше.

Тепер кожен раз, коли я повертаюся додому в 7-8 вечора і пізніше, дружина з’ясовує, де був. Я кажу, що допити мене нервують, але вона не чує. З коханкою ситуація не набагато легша, вона ніби нічого особливого не вимагає, але при нагоді може зло пожартувати або сказати щось неприємне.

Розлучатися не готовий ні з дружиною, ні з коханкою, утримую всіх гідно. Як мені балансувати між двох вогнів правильно і менш болісно для всіх?

Олександр, 45 років. Порада від психолога.
Олександр, ситуація може бути менш болючою, якщо ваше балансування між двома жінками буде зрозумілим вам самому. Ви повернулися до дружини, але вас дратують її невдоволення і підозри. А як ще може вести себе дружина, якій зрадив чоловік?

Вона знала, що 20 років ділила вас з іншою жінкою? Говорила про свої почуття? Як вона переживала? Як поводилася, коли ви повернулися? А діти як поставилися до ваших переїздів? Чи знає дружина, що коханка як і раніше існує у вашому житті?

Жінка, яка пережила зраду, отримала глибоку травму. Не знаю, з яких причин вона погодилася возз’єднатися з вами, але в її серці оселилася біль, і вона буде прориватися постійно. Експерименти над сімейними цінностями не проходять безслідно.

Коханка, яка дарувала вам любов два десятка років, залишилася на самоті. Вона хотіла дітей, сім’ю з вами? Що ви їй обіцяли? Ви думали про її переживання? Що на неї чекає в майбутньому? При будь-якому зручному випадку вона висловить свою злість і розчарування образливим словом або іронією.

Одним гідним змістом обійтися в цій ситуації складно. Але вона зробила вибір, чекаючи вас. У неї не вистачило сил піти. Тепер її злить власний прорахунок, і вона буде зриватися на вас.

У вас була любов двох жінок, але кожна отримувала лише половину від вашої можливої уваги. Ви були «ситі», а вони «голодували» весь цей час, не відчуваючи задоволення.

У вашому питанні я почула продовження історії кохання до власних потреб, турботу про себе. Ви хочете, не жертвуючи і не ущемляючи своїх бажань, захистити себе від болю двох жінок, так як ця ситуація вас напружує.

Можливо, прийшов час подумати про почуття людей, з якими ви живете. Поруч з вами жінки і діти – їм потрібні не тільки ваші гроші. Вони зможуть жити менш болісно, ​​якщо ви подумаєте про їхні почуття і їх переживання.

Життєвий досвід показав, що ви не можете дати щастя двом жінкам. Складно зробити менш гострою травму від зруйнованого життя, якщо кохана людина не бачить, що творить з людьми навколо себе.