Як підібрати дитині пляжний костюм

З дорослими все зрозуміло: вдягнув купальник – і відпочиваєш задоволений. Але як бути з дітьми? На пляжі можна побачити дівчат у різному одязі. Одні мами одягають дівчаток в повноцінні купальники, інші – в шорти і майку, а хтось взагалі відпускає дитину бігати без нічого. А як потрібно? Звернемося за думкою до психологів.

Експерти вважають, що в даному питанні потрібно орієнтуватися на етапи психологічного і фізіологічного розвитку дитини. У різних дівчаток це відбувається по-різному. З 3 до 5 років, частіше за все, у дівчаток відбувається формування жіночності. Їм подобається вбиратися, крутитися перед дзеркалом. Дівчинка прагне бути схожою на маму. В такому віці вони вже розуміють відмінність статей і відчувають себе дівчатками.

Саме в цьому віці вже можна починати носити купальник. По-перше, сама дівчинка буде в захваті від свого нового вбрання. Особливо, якщо воно буде схожим на мамине. По-друге, і дитині, і тобі, і всім оточуючим буде комфортно при такому розкладі. Обов’язково скажи доньці, як тобі подобається її костюм, тоді вона ще більше його полюбить.

Інші експерти кажуть, що надягати купальник потрібно, коли дівчинка почне соромитися. З огляду на вищесказане, це відбувається десь після трьох років. Так що все сходиться.

Хоча ніхто не забороняє і з дитинства одягати повноцінний купальник. Це теж прийнятно. Аби дівчинці було зручно, щоб ремені не тиснули і не натирали. Плюс до всього, це ще й послужить додатковим захистом від сонячних променів.

Часом діти починають соромитися лише в 5, а то і в 7 років і самі просять одягнути купальник. В принципі, це ще прийнятний вік. Важливо лише правильно і вчасно пояснити дитині, що є деякі норми пристойності, яких ми повинні дотримуватися в суспільстві. І одне з цих правил – носити купальник, подобається нам це чи ні.

Деякі мами починають сперечатися про те, що дитині в купальнику жарко і незручно. Цілком може бути. Але тут є лише один вихід – якісні дихаючі купальники з хорошої тканини.

Вибір зараз хороший, можна підшукати щось пристойне, а не перше-ліпше. Не подобається верх від купальника, який на малятках часом виглядає недоречно? Є прекрасні варіанти цільних купальників.

В цілому, як тільки малятко починає ходити, можна сміливо надягати купальник. Так дитина швидше звикне, що купальник все ж потрібно носити. А ще це дуже стильно і красиво, зараз є приголомшливі моделі купальників для дівчаток.

Погодься, краще привчити дитину до купальнику раніше. Адже дорослі дівчатка, майже підліткового віку, без верху купальника на пляжі виглядають досить дивно.

В кінцевому підсумку вирішувати батькам. І головні чинники тут – комфорт і безпека твоєї дитини, а не громадська думка. Так що думайте, дорогі батьки. А ще діліться своєю думкою з цього приводу в коментарях. Коли ж все-таки пора надягати купальник?

You cannot copy content of this page