fbpx

Як швидко усунути припухлість очей?

Якщо ви втомилися прокидатися з опухлими очима, тоді вам точно варто прочитати цю статтю. Крім внутрішнього дискомфорту, яким може супроводжуватися опухлість очей, ми також можемо виглядати гірше зовні – сонними, втомленими або навіть хворими! Погодьтеся, не найприємніша картина видається в голові, але, з іншого боку, вирішити цю проблему досить просто!

Сьогодні в цій статті ми познайомимо вас з деякими простими порадами, як вирішити проблему опухлих очей, зменшити набряк, заспокоїти свербіж або дискомфорт. Але перш ніж ми до них підійдемо, давайте докладніше розглянемо, що саме викликає набряк очей.

Чи знайоме вам відчуття опухлих ніг, коли ви довго сиділи без руху? Наприклад, під час тривалого польоту. Рух допомагає підтримувати здорову циркуляцію крові і рідин в нашому тілі, а коли рухів не вистачає, циркуляція сповільнюється, що і викликає набряклість або дискомфорт в ногах.

Те ж саме відбувається з нашими очима під час сну. Оскільки ми не моргаємо і рухаємо очами протягом ночі, рідина накопичується і з’являється припухлість. Але ранок – не єдиний час, коли наші очі можуть опухати. Набряклість може бути наслідком алергії, надлишку рідини в організмі, проблемами з роботою ниркової системи, надмірного споживання солі, стресу, плачу і втоми.

Незалежно від того, чому наші очі опухлі, є кілька засобів, здатних допомогти! Ось деякі з найбільш простих і ефективних порад.

Якщо ваші очі, в основному, опухлі вранці, спробуйте спати трохи вище звичайного. Підкладіть другу подушку під голову, щоб забезпечити відтік рідини від голови і вік.

Вам також можуть бути добре знайомі природні способи заспокоїти ваші очі і зняти набряклість. Наприклад, чайні пакетики, які попередньо потрібно відправити в холодильник хвилин на 20, а потім прикласти на повіки на 15-30 хвилин. Сюди ж можна віднести свіжий огірок, колечка якого також корисно прикладати на повіки на 15-30 хвилин.

Гамамеліс допоможе зняти почервоніння і запалення, тому нанесіть засіб на ватяні диски і покладіть на повіки на 5-10 хвилин.

І, нарешті, яєчні білки, які за допомогою пензлика необхідно нанести під очі і залишити на 5-10 хвилин, після чого змити теплою водою.

Не забувайте про щоденній нормі води. Пам’ятайте, що відмова від рідини не вирішить цієї проблеми, а навпаки, тільки погіршить.

Якщо ви використовуйте різні засоби по догляду за шкірою області очей, спробуйте попередньо їх охолоджувати в холодильнику. Використання охолоджених продуктів здатне заспокоїти вашу шкіру і, як наслідок, знизити набряклість.

Ну, і звичайно, масажі для очей. Зараз написано безліч статей і знято ще більше відео на тему самомасаж для обличчя. Поцікавтеся, і виберіть те, що підійде саме вам.

Опухлість очей – не завжди велика проблема, просто ваш організм вимагає таким чином трохи більше уваги в даний момент!

Related Post

3 звички, які видають вікову жінку3 звички, які видають вікову жінку

Щодня перед нами постає велика кількість жінок, які вже перейшли кордон молодості. Багато хто з них, завдяки догляду за собою і комфортному середовищію проживання, виглядають просто фантастично. Однак деякі їх

Що буде, якщо носити резинку для волосся на зап’ястіЩо буде, якщо носити резинку для волосся на зап’ясті

Жіночий активний спосіб життя диктує свої правила. Жодна сучасна панянка не вийде на вулицю без пляшечки води, засобів особистої гігієни і, звичайно, резинки для волосся. Погодься, хто знає, куди приведе

5 звичок, які прискорюють старіння5 звичок, які прискорюють старіння

Спосіб життя позначається на нашій зовнішності не менш, ніж генетична схильність. Те, як ви доглядаєте за собою, скільки часу приділяєте відпочинку, що їсте, як багато рухаєтеся, навіть як думаєте, відображається

facebook