Як відрізнити самооцінку від корони?

Приїхала до нас з чоловіком погостювати родичка чоловіка, по бізнесу. Відносини у нас з нею теплі, любимо поговорити. Чоловік часто любить переходити кордони і навмисно провокувати / ображати людей, в основному, тільки близьких. Я на ці провокації навчилася відморожуватися.

Але на родичку вони справили яскраві негативні враження. Наприклад, вечеря, яку вона приготувала всім, він називав, сміючись, блювотою (що, звичайно, абсолютна неправда, ні на вигляд, ні на смак), не хотів допомогти відкрити банку з огірками, і ми так і просиділи вечерю без огірків, і так далі. У спілкуванні він теж слухає в основному себе, а інших тільки якщо інформація йому для чогось потрібна.

Після вечері у нас з нею була розмова, і звелося до того, що я себе не ціную, якщо дозволяю так порушувати свої кордони, і погано ставитися до моїх слів, прохань і так далі.

Я сказала, що ні, я навпаки вважаю, що якщо мене це зачіпає, значить на мені корона.

Якщо я попросила відкрити банку, а він її не відкриває, то мене це не повинно зачіпати, він має право відмовитися зробити те, що я прошу. Якщо йому нецікаво, що я говорю, так тому і бути, це не повинно мене зачіпати. Але, на жаль, мене це зачіпає, корону хитає, я відморожуюсь, а потім все повертається на круги своя.

Родичка сказала, що я себе не ціную, і мені потрібно зрозуміти, що я варта того, щоб мене слухали, цінували і так далі, так як на її думку, я дуже цікава людина, а чоловік дуже несправедливий. А я замість цього намагаюся «знизити планку», ніж роблю ставлення чоловіка до себе тільки гірше.

Після цього я заплуталася остаточно, тому що: боротися з ним у відкриту – це скалка. Намагатися зробити, щоб сам відчув несправедливість – це щипці. Будь-яка розмова – теж щипці (так як він не зацікавлений копатися, це ми вже проходили). Він не розмовляє зі мною на загальні теми, тільки по роботі або про побут / відпустку / плани.

Піти – втеча від проблеми.

Те, в чому він зацікавлений (бізнес) – даю у великій кількості, так як по суті на нього працюю (крім свого додаткового заробітку у своїй професійній сфері).

Дякую, що прочитали, сподіваюся на пост на таку або схожу тему щоб розібратися у своїй ситуації.

You cannot copy content of this page