Як вибрати з двох чоловіків одного?

8 місяців тому познайомилася в інтернеті з чоловіком з Маріуполя. У ньому бачу майбутнього чоловіка і батька своїх дітей. Він дуже схожий на мого тата, якого мені не вистачало – постійно працював.

Знайомий з Маріуполя не надто часто писав мені з самого початку, був зайнятий. Мені це набридло, і ось недавно подруга познайомила мене з чоловіком з Івано-Франковська. Він постійно пише, кличе до себе. З ним легко, навіть занадто. Не довіряю йому. Але у Франківську ще й мої друзі. І ось потрібно же було мені познайомитися з ним, як знову з’явився «Маріуполь». Хоче приїхати до мене в Полтаву.

Я в розгубленості. Мене тягне до нього, але з «Франківськом» комфортно спілкуватися, хоча він не здається надійним, може, тому, що він військовослужбовець.

Ксенія, 26 років.  Порада від психолога.
Ксенія, ви пишете, що вас більше тягне до «Маріуполя». Так в чому проблема? Ви кілька разів згадали, що насторожено ставитеся до поведінки молодої людини з Франківська. Вас турбує, що він військовослужбовець? Чому ви вирішили, що з ним легко і просто? Через безліч обіцянок і поспішних пропозицій? Яким би не було спілкування з «Франківськом», що б він не пропонував, ви очевидно більше симпатизуєте «Маріуполя».

Сучасні технології дають великі можливості для спілкування, ви молодець, що розширюєте коло знайомих і намагаєтеся зав’язати серйозні стосунки. Але, щоб дізнатися одне одного ближче, необхідно зустрітися і прислухатися до себе.

Що заважає побачитися з чоловіком з Маріуполя, якщо вам цього хочеться? Нехай приїжджає до Полтави, зупиниться в готелі. Покажіть йому місто, відпочиньте разом – це ні до чого не зобов’язує. Не поспішайте з близькістю, так як можна втратити відносини, не розпочавши їх. Якщо чоловік почне наполягати, це буде означати, що він не поважає ваш особистий простір і вас як жінку.

Зверніть увагу на те, що «Маріуполь» нагадує вам батька. Якщо він трудоголік, як і ваш батько, то наскільки він емоційно дозрів для того, щоб витрачати час і сили на вас і дітей? Якщо з якихось причин ваше знайомство з «Маріуполем» нічим не закінчиться, то завжди можна погодитися на поїздку до Франківська.

Дуже добре, що вас з чоловіком з Франківська познайомила подруга. Можливо, знаючи вас обох, вона побачила спільність інтересів і характерів. Якщо щось і з ним не складеться, то ви хоча б побачите друзів.

Related Post

Воно нас намагалося попередитиВоно нас намагалося попередити

20 квітня 1986. Прип’ять. Вечір потихеньку наступав. Молодий студент мед.вуза на ім’я Степан втік на зустріч зі своїм другом Максимом, таким же студентом того ж мед.вуза. Місце зустрічі – площа.

Як не відморозитись у відповідь на його поведінку?Як не відморозитись у відповідь на його поведінку?

Виникла безглузда ситуація в поточних відносинах, якої хотілося б поділитися (ну і всі ми знаємо, в надії на що))). З хлопцем ми в стосунках 5 місяців, з яких приблизно 4

Не можу пробачити, але і розлучатися не хочуНе можу пробачити, але і розлучатися не хочу

Після 10 років шлюбу мені зрадила дружина. Я – не ревнивий параноїк, але одного разу зауважив, що вона ховає від мене свій телефон. Через це ми з дружиною сильно посварилися,

facebook