Як вибрати з двох чоловіків одного?

8 місяців тому познайомилася в інтернеті з чоловіком з Маріуполя. У ньому бачу майбутнього чоловіка і батька своїх дітей. Він дуже схожий на мого тата, якого мені не вистачало – постійно працював.

Знайомий з Маріуполя не надто часто писав мені з самого початку, був зайнятий. Мені це набридло, і ось недавно подруга познайомила мене з чоловіком з Івано-Франковська. Він постійно пише, кличе до себе. З ним легко, навіть занадто. Не довіряю йому. Але у Франківську ще й мої друзі. І ось потрібно же було мені познайомитися з ним, як знову з’явився «Маріуполь». Хоче приїхати до мене в Полтаву.

Я в розгубленості. Мене тягне до нього, але з «Франківськом» комфортно спілкуватися, хоча він не здається надійним, може, тому, що він військовослужбовець.

Ксенія, 26 років.  Порада від психолога.
Ксенія, ви пишете, що вас більше тягне до «Маріуполя». Так в чому проблема? Ви кілька разів згадали, що насторожено ставитеся до поведінки молодої людини з Франківська. Вас турбує, що він військовослужбовець? Чому ви вирішили, що з ним легко і просто? Через безліч обіцянок і поспішних пропозицій? Яким би не було спілкування з «Франківськом», що б він не пропонував, ви очевидно більше симпатизуєте «Маріуполя».

Сучасні технології дають великі можливості для спілкування, ви молодець, що розширюєте коло знайомих і намагаєтеся зав’язати серйозні стосунки. Але, щоб дізнатися одне одного ближче, необхідно зустрітися і прислухатися до себе.

Що заважає побачитися з чоловіком з Маріуполя, якщо вам цього хочеться? Нехай приїжджає до Полтави, зупиниться в готелі. Покажіть йому місто, відпочиньте разом – це ні до чого не зобов’язує. Не поспішайте з близькістю, так як можна втратити відносини, не розпочавши їх. Якщо чоловік почне наполягати, це буде означати, що він не поважає ваш особистий простір і вас як жінку.

Зверніть увагу на те, що «Маріуполь» нагадує вам батька. Якщо він трудоголік, як і ваш батько, то наскільки він емоційно дозрів для того, щоб витрачати час і сили на вас і дітей? Якщо з якихось причин ваше знайомство з «Маріуполем» нічим не закінчиться, то завжди можна погодитися на поїздку до Франківська.

Дуже добре, що вас з чоловіком з Франківська познайомила подруга. Можливо, знаючи вас обох, вона побачила спільність інтересів і характерів. Якщо щось і з ним не складеться, то ви хоча б побачите друзів.

You cannot copy content of this page