Якщо сподобався одружений, майбутнього немає, а значить не треба ламати голову над темою “а раптом не вийде?”

Прочитала і вирішила теж трохи розповісти про себе.

Років 15 тому закохалася по вуха в одруженого. Довго росходидися, але все таки пішла. Причому був момент, коли він пішов з сім’ї (не через мене, по іншим причинам), але я не повернулася. Пройшло 15 років із них майже 10 років в розлученні.

Спілкуючись і знайомлячись з чоловіками – говорила, що якщо він одружений, то відразу переходить в розряд просто друзів. Казала, що краще бути однією ніж, з одруженим.

Ну ось і добалакалась. мені 49, йому 50. Голови знесло обом. за той час, що спілкуємося було все. І намагалася перевести його в “друзі”, і намагалася розлучитися. Проходить місяць, інший, і все по новому. І каялася, і молилася але …..

А ще … у тій родині немає дітей. (У мене двоє, обом за 20). І значить там жінка, для якої сім’я складається лише з них двох. Змучилися всі. . Він не віруючий. Зараз він пішов жити окремо, що б не брехати, що б розібратися в собі.

Я прийму будь-яке його рішення. Але ось КОЛИ прийде це рішення. І чи правильним воно буде. І що є правильним. Молюся, що б все було по волі Божій. На більше сил немає.

А ще зрозуміла, що напевно з’явився одружений тому, що боюся приймати рішення на цю тему. Адже дуже зручна позція: Раз сподобався одружений, майбутнього немає, а значить не треба ламати голову над темою “а раптом не вийде?”.

Можна поплакати в подушку. і все. Рішення приймати ніякого не треба.
Зараз це дуже чітко розумію і боюся. Якщо все таки він прийме рішення і піде з сім’ї, то на мені буде лежати подвійний тягар. в загальному  плані я заплуталася.
Вибачте за сумбур. ніби й років не мало. А якось  все не гладко.

Related Post

4 історій зрад, розказаних приватним детективом4 історій зрад, розказаних приватним детективом

1. Пікап 80-го рівня «Жінка підхопила якийсь венеричне захворювання від свого партнера. Ну і стала здогадуватися, що щось в їх відносинах пішло не так. Ми стежили за суб’єктом, коли він

Весілля мого чоловіка і його коханки на якому я була у вечірній сукніВесілля мого чоловіка і його коханки на якому я була у вечірній сукні

У мого чоловіка є коханка. Зустрічається з ним давно. Я не проти їхніх стосунків. Робити капості і мстити коханці у мене навіть і думок не було. Для мене дуже неприємно,

Чоловік – перший і єдиний чоловік. Не буду шкодувати?Чоловік – перший і єдиний чоловік. Не буду шкодувати?

Ми з чоловіком разом більше 10 років, він мій перший і  єдиний партнер. Я отримую задоволення з ним, близькості в моєму житті досить, і раніше мене не турбувало це питання.

facebook