Загублені ключі допомогли мені знайти кохання

Біда, як то кажуть, не приходить одна. Зі своїм хлопцем я зустрічалася три роки, але нещодавно він сказав, що познайомився з іншою дівчиною, і ми повинні розлучитися. Мені було дуже боляче та прикро, а тут ще мене скоротили на роботі. І в мене почалася моторошна депресія. У свої 26 років я вважала, що життя не вдалося. Усі мої подруги вже були заміжні, деякі мали дітей, і їм було не до мене. Тільки мені не вдається влаштувати своє життя.

Щоб не засмучувати батьків, я йшла на цілий день з дому і гуляла в парку. Якось я випадково зустріла свою колишню однокласницю, з якою ми не бачилися зі школи. Подругами ми ніколи не були, і я одразу не хотіла розповідати їй про свої проблеми. Але поділитися мені не було з ким, і я розповіла їй свою історію. Поговорили, обмінялися телефонами та розійшлися. Я була вдячна їй за те, що вона мене вислухала і думала, що більше не зустрінуся з нею.

Але за кілька днів вона мені зателефонувала і запросила мене поїхати з нею відпочити за кордон. Усі витрати вона брала на себе, бо могла собі це дозволити. Виявилося, чоловік був набагато старший за неї і дуже забезпечена людина. Він дуже любив її і ні в чому їй не відмовляв, але відпустити її на море погодився тільки зі мною — ревнував. І я прийняла пропозицію.

Ще в аеропорту я купила собі оригінальний календар на згадку і відзначила на ньому цей день як початок нового життя. За час відпочинку я жодного разу не згадала свого колишнього хлопця, купалася, засмагала, їздила на екскурсії. Але все добре закінчується, і треба було повертатися додому і шукати роботу.

Вдома на мене чекав сюрприз. Батьки були на дачі, а свої ключі я втратила, десь у поїздці. Був вечір, і треба було десь ночувати чи спробувати зламати двері. Але сил на це в мене було мало, і я зателефонувала сусідам. Двері мені відчинив молодий хлопець і, дізнавшись у чому справа, сказав, що двері ламати не обов’язково і, що я можу переночувати у них. Вони нещодавно купили цю квартиру. Його мама теж була не проти цього, сказавши, що ми тепер сусіди і маємо допомагати один одному.

Ось так я познайомилася зі своїм майбутнім не лише сусідом, а й чоловіком. А свою однокласницю я попросила стати хрещеною нашою доньки. І я вдячна долі, що подарувала мені зустріч із цими людьми.

Related Post

Не можу обрати, що важливіше особисте життя або виховання дитини?Не можу обрати, що важливіше особисте життя або виховання дитини?

Мені 24 роки. Виросла я в повноцінній сім’ї, але тато постійно зраджував мамі, ображав її, тому, коли я була маленька, я зробила висновок, що заміж не вийду. З віком, коли

Доньки змушують повернутися до дружини, яка мене зрадилаДоньки змушують повернутися до дружини, яка мене зрадила

25 років тому я розлучився з першою дружиною, і це розлучення стало найкращою подією в моєму житті. У мене є дві дорослі дочки, я їх дуже люблю і підтримую дружні