Залишити все як є, сподіваючись, що все влаштується чи зробити крок наосліп, на зустріч можливому щастю?

Мені 27 років, майже 10 з них я перебуваю у стосунках. Мій хлопець просто диво, мрія будь-якої жінки. Він добрий, відповідальний, розумний, господарський, добре заробляє, а головне — шалено мене любить.

Пару місяців тому я зробила йому дуже боляче, сказала що розлюбила. І це правда, у мене вже давно немає тих почуттів, як раніше. Мені з ним нудно, нема про що поговорити, у нас немає спільних інтересів, спільних друзів, у нас не збігаються вихідні, відпустка, навіть у різний час працюємо.

А ще 2,5 роки тому у мене з’явилися почуття до іншого чоловіка, мого колеги. Він програє моєму хлопцю за всіма параметрами. Головою я це розумію, але зробити нічого не можу, тому що просто божеволію від нього.

Мені було дуже важко з цими думками наодинці, але десь місяць тому він зізнався, що теж давно закоханий у мене і хоче, щоб ми були разом. Після одного із корпоративів, я з ним переспала. Тепер я просто психологічно розчавлена, не знаю, що робити, ніби потрібно вже зробити вибір. Але я не наважуюсь.

Я почуваюся повною нікчемністю, тому що не розумію, як такі сильні почуття могли просто зникнути, як такі чудесні стосунки можна просто так взяти і зруйнувати. Якби мій хлопець був поганим, мені, напевно, було б легше, але він робить все для того, щоб я була щаслива і до останнього вірить, що все буде добре. Тому я просто не можу уявити, що зроблю йому боляче, він не заслуговує на це, а я не гідна такої доброї людини.

Хлопець часто каже, що почувається винним, бо так і не зробив мені пропозицію і не наважився дозволити народити дитину, коли я була готова до цього. Я часто думаю, що якби все трапилося у слушний момент, то ми не зіткнулися б із такими проблемами зараз.

Ще мені здається, що причиною нашого віддалення стала робота. У нас кардинально різні сфери діяльності: він займається програмуванням, а я – професійний музикант, а це постійні заняття, гастролі, поїздки. А познайомилися ми студентами, коли у нас ще були спільні цілі.

Я відчуваю до нього подяку за все те, що ми мали й жалість, яка не дає мені зробити крок уперед. Я не знаю, чи я вчиню правильно, розірвавши з ним стосунки, я вже не довіряю навіть собі. А почуваюся я нещасною, мене нічого не тішить і нічого не хочеться, єдине, що приносить світлі емоції, це почуття до колеги.

Його я, до речі, теж змушую страждати через свою невизначеність. Як вчинити у цій непростій ситуації? Залишити все як є, сподіваючись, що все влаштується, постаратися забути про нове захоплення? Чи зробити крок наосліп, на зустріч можливому щастю?

Related Post

Раділа, коли чоловік 2 рази на рік приїжджав додому, справно висилав гроші, нічого іншого навіть не хотілосяРаділа, коли чоловік 2 рази на рік приїжджав додому, справно висилав гроші, нічого іншого навіть не хотілося

Наш «тато», так ми називаємо мого чоловіка, дуже працьовита і пунктуальна людина. Дуже його люблю, адже він робить нас із доньками щасливими. Але нещодавно трапилася не дуже приємна історія. Я

Вірила йому як самій собі, а виявилося що даремно не послухала подругВірила йому як самій собі, а виявилося що даремно не послухала подруг

Марина ніколи не підозрювала чоловіка в зраді, вона знала, що він багато і важко працює для того, щоб повністю забезпечити її і дворічну доньку Єву. Саме тому він приходить додому

Невістка всім нам заявила: «коли батька не стане, ми відразу переїжджаємо у вашу квартиру, а ви поїдете до своєї матері до села»Невістка всім нам заявила: «коли батька не стане, ми відразу переїжджаємо у вашу квартиру, а ви поїдете до своєї матері до села»

Ніколи не думала, що доведеться розписуватись з уже колишнім чоловіком вдруге. Але життя обернулося зовсім не так, як планувалося. Разом прожили 15 років, народилися син та донька. Довго терпіла загули чоловіка, але коли він почав