Заміжня, в декреті, але страждаю через колишнього коханця

Я заміжня, недавно пішла в декрет. Але продовжую спілкуватися зі своїм начальником, з яким до недавнього часу були відносини. Ми не обговорювали, що між нами, хоча я і просила його про це, намагалася навіть сама поговорити.

Мені хочеться визначеності, тому що після декрету планую вийти на старе місце роботи. Зараз листуємося, обговорюємо робочі моменти, іноді фліртуємо. Вітаємо одне одного зі святами.

Чоловік називає мене «другом» – в лапках. А ще перед декретом я дізналася, що він зустрічається ще з двома дівчатами. Знаю їх контакти і що він спілкується з ними в месенджері. Просила пояснити, чому він так себе веде, але чоловік все заперечує, йде від розмови. Мені здається, що я для нього – запасний варіант. Намагаюся спілкуватися по-дружньому, але виходить з примусу і штучно. Мені хочеться бути йому другом чи колегою-приятелем. Як себе вести – не розумію. Що він насправді до мене відчуває?

Валерія, 32 роки. Порада від психолога.
Валерія, мова йде про вашому коханця, безпосереднього керівника на роботі? Ви вважаєте, що у вас до сих пір відносини, ревнуєте його до інших жінок, стежте за тим, як він з ними спілкується і скільки. Але при цьому стверджуєте, що хочете бути йому другом. Хоча, на мій погляд, грунту для дружби між вами немає.

Ця людина вам досі цікавий, ви не поставили крапку в стосунках з ним, навіть не дивлячись на те, що ви замужем і у вас недавно народилася дитина. Вас зачіпає, що він спілкується з іншими жінками, зачіпає настільки, що ви навіть намагалися змусити його порозумітися.

Ви не пишете, про що домовлялися на початку відносин, але той факт, що ви народили дитину і живете з іншою людиною, навряд чи означає, що ви один у одного єдині.

Тому хочу задати вам кілька питань. Як ви при цьому збираєтеся дружити? Чи зможете спокійно дивитися, як він доглядає за черговий колегою? Вам далеко не все одно, з ким він спілкується і спить, ви спостерігаєте, аналізуєте. Чи зможете ви перестати так пильно стежити за його життям?

Вам потрібно чесно зізнатися собі, чого ви хочете. Потрібно оцінити свої сили: чи зможете ви працювати під керівництвом колишнього коханця? Як, по-вашому, він до вас ставиться? Чи повинен він «зберігати вам вірність», за умови, що у вас є чоловік і дитина? Чи має право людина, з яким у вас колись був секс, заводити нові стосунки?

Ви пишете, що готові бути йому і другом, і приятелем. Але чи буде вам комфортно в будь-якому з цих статусів? Ви не закінчили роман з ним. Це відіб’ється на вашому спілкуванні, на роботі і кар’єрі. Подумайте, що потрібно вам. Захищайте свої інтереси. Якщо ви готові завершити відносини з ним, опрацювати питання і тільки після цього рухайтеся далі.

You cannot copy content of this page