Життя воно таке непередбачуване, але головне не опускати руки, адже вихід є завжди

Я познайомилася зі своїм колишнім хлопцем у Фейсбуці. Перша наша з ним зустріч була дуже цікава, ми обидва якось соромилися один одного, відчувалося хвилювання. Коли я побачила його, не приховуватиму, він мені не сподобався, але якась іскорка в серці промайнула.

Коли приїхала додому, після чого зайшла на свою сторінку, побачила велику кількість SMS від нього. Прочитавши їх, я зрозуміла, що він закоханий у мене. Ми почали зустрічатись, два місяці було все ідеально. При зустрічі одного разу він попередив мене про те, що до мене в друзі в соціальній мережі може постукати його колишня дівчина. Мене це, звичайно, трохи засмутило.

Так воно і вийшло: його колишня писала мені щодня, я ігнорувала її, але одного разу не витримала, коли прочитала від неї повідомлення: «Мій чоловік любить мене. Так, саме чоловік, ми розписалися з ним пів року тому, і незабаром у нас народиться дочка».

Пам’ятаю, я дуже плакала, коли побачила це все. Навіть вигадала дуже сумну мелодію, але зіграти її не змогла — піаніно на реставрації було. Подзвонила йому, запитала, чи це правда? Він сказав: Ні, ти що, я люблю тебе і живу тільки тобою.

Я почала уникати зустрічей з ним, але пізніше я побачила справжнє обличчя людини, яка казала мені, що любить мене. Коли його колишня дівчина одружилася з іншим, я отримала багато образ від свого коханого. Сенс був у тому, що я своєю появою зіпсувала йому життя. І що любить, він мені казав лише через те, що я була поряд, коли йому було погано. Я була засмучена і розчарувалася в ньому.

Але час – він лікує. Зараз у нас дуже цікаво з ним усе склалося, ми обидва самотні, він поїхав жити в інше місто, будувати свою творчу кар’єру. Я залишилася жити у цьому ж місті. Зараз пишу музику, це для мене частинка душі. Коли він почув пару моїх треків, написав мені SMS: «Мені сподобалося. Тільки не можу зрозуміти, навіщо ти все це пишеш, адже ти зіпсувала мені життя, у тобі немає ні краплі людяності».

Шановні читачі, знаєте, наскільки боляче було читати ці рядки від людини, яку я любила, навіть досі люблю, і присвячую зараз йому свою частинку душі. Життя воно таке непередбачуване, але головне не опускати руки, адже вихід є завжди.

Related Post

Цікаво, що могло так вплинути на дівчину? Чому раптом вона почала мене ігнорувати?Цікаво, що могло так вплинути на дівчину? Чому раптом вона почала мене ігнорувати?

Мені 25 років, маю постійний заробіток та стабільну роботу, здобуваю вищу освіту, є власне житло. Днями мої родичі заявили, що хотіли б звести та посватати мене з однією дівчиною, їхньою

Чому Преображення Господнє називають яблучним Спасом: традиції свята Чому Преображення Господнє називають яблучним Спасом: традиції свята 

Три спаса відзначають в різні дати. І кожне з цих свят характеризує конкретну подію в історії релігії. Яблучний спас відзначають аналогічно як і всі церковні свята, враховуючи традиції, прикмети, заборони