Жива вода: 5 дивовижних фактів про гіалуронову кислоту

Що таке гіалуронова кислота
Навіщо поповнювати її запаси

Побічні ефекти і ризики
Гіалуронова кислота – це ключ до миттєвого зволоження шкіри, скорочення глибини зморшок і сяючого зовнішнього вигляду. Але у неї є як переваги, так і недоліки.

Що таке гіалуронова кислота
Гіалуронова кислота – це речовина, яка в природному вигляді міститься в організмі людини. Вона присутня практично у всіх його рідинах, починаючи зі сліз і слини, і закінчуючи синовіальною рідиною, яка виконує роль «мастила» для суглобів.

Після відкриття гіалуронова кислота витіснила інший популярний зволожувач – гліцерин. «Її перевага в тому, що вона утримує вологу в 1000 разів більше власної ваги.

Навіщо поповнювати її запаси
Якщо гіалуронова кислота постійно присутня в організмі людини, виникає резонне питання, навіщо поповнювати її запаси? А справа вся в тому, що її концентрація з віком зменшується і запускається цей процес вже в 18 років.

При недостатній кількості гіалуронка в організмі шкіри втрачає свою еластичність, раніше обзаводиться зморшками, а суглоби піддаються більшому ризику запалення.

Роль гіалуронки в косметиці
Гіалуронова кислота входить в багато продуктів по догляду за шкірою. Вона є популярною складовою більшості омолоджуючих і зволожуючих засобів. Її можна побачити на етикетках лосьйонів, кремів, сироваток, гелів і флюїдів.

Крім того, що вона «замикає» вологу в клітинах шкіри, вона додатково притягує її з повітря. Але за певних обставин! Якщо вологість повітря низька, вона працює з точністю навпаки. Тому засіби з нею не варто використовувати в сухих приміщеннях – стан шкіри тільки погіршиться.

Related Post

Як прокидатися “свіжою” і відпочилою: чотири прості правилаЯк прокидатися “свіжою” і відпочилою: чотири прості правила

Нерідко буває, що зранку лице виглядає втомленим, набряклим, а під очима темні кола або синці. Якщо подібні прояви з’являються періодично, то, звичайно, одна з найпоширеніших причин – нестача сну. Та

Спеціаліст назвала дві головні причини випадіння волоссяСпеціаліст назвала дві головні причини випадіння волосся

За словами фахівця, випадання волосся після сильного стресу може наступити не відразу, а протягом декількох місяців. Лікар-дерматолог заявила, що двома головними причинами випадіння волосся у людей є стрес і брак

5 речей, які пора перестати робити після 40 років5 речей, які пора перестати робити після 40 років

Деякі жінки багато років живуть за шаблонами. Озираючись назад, вони часто висловлюють жаль з приводу того, які рішення приймали, а найголовніше – про те, чого не зробили. Які вчинки пора