fbpx

Жива вода: 5 дивовижних фактів про гіалуронову кислоту

Що таке гіалуронова кислота
Навіщо поповнювати її запаси

Побічні ефекти і ризики
Гіалуронова кислота – це ключ до миттєвого зволоження шкіри, скорочення глибини зморшок і сяючого зовнішнього вигляду. Але у неї є як переваги, так і недоліки.

Що таке гіалуронова кислота
Гіалуронова кислота – це речовина, яка в природному вигляді міститься в організмі людини. Вона присутня практично у всіх його рідинах, починаючи зі сліз і слини, і закінчуючи синовіальною рідиною, яка виконує роль «мастила» для суглобів.

Після відкриття гіалуронова кислота витіснила інший популярний зволожувач – гліцерин. «Її перевага в тому, що вона утримує вологу в 1000 разів більше власної ваги.

Навіщо поповнювати її запаси
Якщо гіалуронова кислота постійно присутня в організмі людини, виникає резонне питання, навіщо поповнювати її запаси? А справа вся в тому, що її концентрація з віком зменшується і запускається цей процес вже в 18 років.

При недостатній кількості гіалуронка в організмі шкіри втрачає свою еластичність, раніше обзаводиться зморшками, а суглоби піддаються більшому ризику запалення.

Роль гіалуронки в косметиці
Гіалуронова кислота входить в багато продуктів по догляду за шкірою. Вона є популярною складовою більшості омолоджуючих і зволожуючих засобів. Її можна побачити на етикетках лосьйонів, кремів, сироваток, гелів і флюїдів.

Крім того, що вона «замикає» вологу в клітинах шкіри, вона додатково притягує її з повітря. Але за певних обставин! Якщо вологість повітря низька, вона працює з точністю навпаки. Тому засіби з нею не варто використовувати в сухих приміщеннях – стан шкіри тільки погіршиться.

Related Post

Якщо варити лимони і пити цю воду: ефект вже на ранокЯкщо варити лимони і пити цю воду: ефект вже на ранок

Надзвичайно важливо те, як Ви починаєте свій день. Пити теплу лимонну воду вранці останнім часом популярний шаблон. Але, це ще Ви не “вичавлюєте” всі властивості лимона, які можна використовувати. Вживаючи

Місячний календар стрижок з 10 по 17 серпняМісячний календар стрижок з 10 по 17 серпня

10 серпня 2020 року, 21-22 місячний день, спадаючий Місяць у Тельці. * Стрижка – зірки не радять займатися сьогодні волоссям. * Фарбування волосся – в цей день можна фарбувати волосся

ТОП-5 найпопулярніших татуювань серед дівчатТОП-5 найпопулярніших татуювань серед дівчат

Татуювання прийшли в наше повсякденне життя вже дуже давно. Ще в давнину дівчата не відмовляли собі в можливості зробити татуювання, тим самим показуючи іншим людям те, що є для них

facebook