Знайшла любовну переписку чоловіка

Живемо з чоловіком 13 років. Побачила у нього у телефоні переписку з іншою жінкою. Це було спілкування коханців, а не друзів. Влаштувала йому скандал. Сказав, що припинить. Через день знову побачила листування і знову влаштувала скандал, видалив звідусіль її контакти.

При мені подзвонив їй і сказав, що все скінчено, що йому дорога родина. Не можу його пробачити і вірити не можу. Виправдовувався, переконував, що він тільки два тижні як почав листуватися. Хоча, я думаю, що раніше. Як бути далі, не знаю. Жити з ним не можу, окремо – немає ні грошей, ні житла. У нас двоє дітей. Синові 12 років і доньці 7. Ненавиджу його.

Світлана, 37 років. Порада від фахівця.
Світлана, листування чоловіка, неважливо, як далеко вонj встигло зайти, сильно підірвало вашу довіру, змусило сумніватися у відносинах, загострило існуючі розбіжності. Але чи дійсно їх справжня причина в спілкуванні з тією жінкою?

Ви описуєте положення як безвихідне: немає бажання більше жити разом і немає можливості роз’їхатися. Потреба простого рішення зрозуміла, але спробуйте поглянути на ситуацію інакше, поставитися до неї як до можливості з’ясувати, що відбувається між вами насправді. Ви не можете змінити того, що сталося, але зараз відповідний момент розібратися, що ви відчуваєте один до одного, що вас пов’язує, а що роз’єднує.

Дайте собі час, постарайтеся зрозуміти, чого хочеться саме вам, до чого ви прагнули раніше, чого хотіли б досягти в майбутньому. На що саме ви злі, від чого найобразливіше, що відчуваєте крім ненависті? Як виглядали б ваші відносини, якби цієї історії не сталося, що б ви тоді відчували до чоловіка? Можна спробувати виразити це на папері, поспостерігати, як змінюється ваш стан. Обговоріть ситуацію з партнером: що він відчуває, які варіанти розвитку відносин бачить.

Я не знаю, залишитеся ви разом чи знайдете можливість розійтися, можливі обидва варіанти. Його листування спровокувало кризу у відносинах, тепер почуття, які придушувалися, стали явними. Ви можете переосмислити шлюб і разом вирішити, чи хочете дати відносинам другий шанс.

You cannot copy content of this page