10 найщасливіших жіночих імен

Вже на стадії результатів УЗД, отримавши звістку про те, що очікується дівчинка, мами починають днями і ночами вибирати для своєї майбутньої принцеси най-най, унікальне і неповторне ім’я. Таке, щоб визначило її щасливу долю і було оберегом на все життя. Ми зібрали тут десять найщасливіших жіночих імен.

Марія
Одне з найпопулярніших і найдавніших імен в світі. Цим ім’ям можна назвати новонароджену дівчинку практично в будь-якій країні світу, і воно не буде звучати чужеродно і різати слух. За найпоширенішою версією, це ім’я має давньоєврейське походження, і в Старому Завіті воно згадується як Маріам. Про значення цього імені багато сперечаються. Лінгвісти запевняють, що воно походить від слова «гіркота», тобто може перекладатися як «гірка», «відкинута». Але є й інші варіанти перекладу – «бажана», «безтурботна».
Так чи інакше, назвати дочку ім’ям матері Ісуса багато вважають за честь – ім’я, що називається, «намолене».
Ім’я Марія – це втілена жіночність. Це ім’я з дуже сильним зарядом, з багатовіковою історією. Жінка на ім’я Марія проживає яскраве життя.

Лариса
Це в п’єсі А. Островського бесприданница Лариса Огудалова все плакала-плакала та й загинула. У житті Лариси найчастіше активні, напористі, цілеспрямовані, а з книжкової Ларисою їх пов’язує хіба що гордість і прагнення до моральної чистоти. Лариси дуже жертовні, принаймні ніколи не залишать без своєї допомоги. Це люди, на яких можна покластися.
Лариса – ім’я грецьке і означає «чайка», хоча багато хто говорить, що не можна списувати з рахунків грецьке слово «Ларос», що означає «солодкий». Лариса – це завжди яскрава індивідуальність.
Незвична була доля комуністки, письменниці, революціонерки Лариси Рейснер: в якості комісара Головного штабу флоту вона пройшла з Волго-Каспійської військової флотилії весь бойовий шлях по Камі і Волзі до Баку і написала про це книгу.

Ольга
Найімовірніше, на це ім’я було привезено вікінгами. Це ім’я парне для чоловічого імені Олег, вважають, що у скандинавів «прабатьки» цих імен звучать як Хельга і Хельго. І те й інше ім’я означає «святість». Отже, Ольга значить «священна».

“Головна” Ольга у християн – велика княгиня, дружина Ігоря Рюриковича, що правила Київською Руссю за свого сина Ярослава і зарахована до лику святих.
За спостереженнями очевидців, Ольги – активні, вольові, незалежні жінки.

Вікторія
Ім’я, що пішло від латинського слова «перемога», було особливо популярно в післявоєнні роки. З таким ім’ям жінка має всі підстави йти по життю з високо піднятою головою. Вікторія – людина суперечливий. Уперта, з загостреним почуттям справедливості, зібрана, сором’язлива і від цього іноді навіть трохи екстравагантна.

Вікторія амбітна, і амбіції її цілком виправдані.
На ім’я королеви Великобританії, яка правила Англією 64 роки, навіть епоха була названа Вікторіанської.

Анна
Анна ні хвилини не посидить без діла, все клопочеться. Анна жалісливо, здатна до щирого співчуття. Найчастіше у жінок з таким ім’ям аналітичний склад розуму. Вплинути на Анну важко – вона «річ у собі», дотримується у всьому своєї думки.
Анна – одна з популярних «царських» імен. Анни були при владі або в шлюбі з королями в багатьох країнах – Іспанії, Франції, Англії.

Анастасія
Найпопулярніше жіноче ім’я на даний момент – підтверджено статистикою. «Відроджена», «безсмертна» – так перекладається це грецьке ім’я. Християни здавна молилися великомучениці Анастасії Узорішительниці, коли потрібно було благополучно розродитися або швидше вийти з в’язниці.

Кажуть, ім’я Анастасія допомагає своїй носієм дуже натурально імітувати южнорусский говір і робити найефектніші шпагати.

Тетяна
Може бути, отримати ім’я, яке в перекладі означає «упорядниця», здасться не так вже романтично. Однак не поспішайте морщити ніс.
Тетяна – це ім’я-скеля. Воно несе в собі величезну силу і твердість. Воно, немов величезна невидиме крило, захищає свою носительку.

Катерина
Чиста, непорочна – ось що хотіли сказати греки багато століть назад, коли називали своїх дочок ім’ям Катерина. Хоча однією чистотою не проживеш і не прославишся.
Трони і престоли – ось що очолювали знамениті Катерини світу. Наприклад, королева Франції Катерина Медічі, португальська принцеса, дружина англійського короля Катерина Брагансской і, нарешті, дві Катерини – дружина Петра Першого і друга, яка увійшла в історію під ім’ям Велика. Катерина Друга прославилася як розумна жінка.

Наталя
«Рідна» і навіть «Різдво» – так переводять з латині це ніжне ім’я. Напевно, крім цього і говорити про Наталю нічого не потрібно – всього буде мало і все буде неточно.
Слава і успіх супроводжують Наталь, а ім’я для них виконує роль щасливого амулета.

You cannot copy content of this page