10 порід собак, які добре живуть в сусідстві з кішками

Мати більше одного улюбленця вдома це справжнє випробовування і для самих тваринок, і для господаря. Що робити, якщо ви любите собак і кішок однаково? Насправді Вам не потрібно вибирати тільки одного вихованця, з яким ви будете жити. Багато порід собак дружать з кішками, особливо якщо вони росли разом.

Бігль

Біглі – це різновид гончаків, вони мають гострий нюх і сильний інстинкт стеження. Традиційно полювання проходило в великих зграях собак, а мисливці супроводжували зграї пішки або на конях, тому було необхідно, щоб собаки ладнали з іншими тваринами. Біглі товариські, більшість з них будуть жити щасливо з іншими тваринами, включаючи кішок.

Бассет-хаунд

Як і Бігль, Бассет-хаунд також належить до групи гончаків. Вони доброзичливі і дружні. Бассет-хаунди з їх короткими ногами і довгими важкими тілами повільно рухаються – відмінне поєднання рис для життя з кішками.

Кавалер-кінг-чарльз-спанієль

Кавалер Кінг Чарльз спаніель є частиною Американського Кеннел Клубу. Собаки цієї групи були виховані, щоб бути люблячими, вірними собаками. Ця порода може ужитися з будь-якою людиною і твариною, включаючи кішок.

Коллі

Якщо ви пам’ятаєте Лессі, ви знаєте, що Коллі – люблячі, а не бійцівські собаки. Хоча не всі пастуші породи добре живуть з кішками, коллі трохи м’якше, ніж деякі представники цієї групи порід. Коллі виключно ніжні з дітьми і більшістю домашніх тварин, і навіть з кішками.

Золотистий ретривер

Золотистий ретрівер, одна з найпопулярніших порід в світі, є справжнім джентльменом, і його гарні манери поширюються як на кішок, так і на людей. Золотисті ретривери люблячі, ніжні й добродушні. Більшість “золотих” можуть успішно жити з кішками, якщо їх правильно знайомити.

Пудель

Вони розумні і, як правило, спокійні у будинку. Пудель – порода, яка буває трьох розмірів: стандартна (більше 38 сантиметрів у висоту), мініатюрна (від 25 до 38 сантиметрів) і іграшкова (менше 25 сантиметрів). Найчастіше деякі іграшкові пуделі менше, ніж кішки (в середньому від 10 до 15 сантиметрів). Все пуделі потенційно можуть жити мирно з кішками в домашніх умовах.

Мальтійська болонка

При вазі менше 2 кілограм мальтійці, такі як вищезазначений пудель, часто менше кішок середнього розміру. Мальтієць – ніжний і люблячий компаньйон з невимушеним ставленням.

Ньюфаундленд

Ніжний велетень собачого світу. Вони терплячі, спокійні і захищають членів своєї сім’ї. Як правило, ньюфаундленди гарні для людей будь-якого віку, включаючи дітей, і домашніх тварин всіх типів, включаючи кішок.

Шпіц

Енергійна і приваблива собачка. Крім того, більшість кішок вище собак цієї породи і вага шпіців всього 1-3 кілограмів, тому кішки не бачать в них загрозу, а скоріше забавну іграшку. Вони зазвичай живуть мирно з іншими домашніми тваринами.

Мопси

Чарівні і щасливі малюки, які ладнають майже з ким завгодно. У більшості мопсів відсутня схильність полювати або якісь інші потреби турбувати кішок, тому при плавному знайомстві вони дружно живуть з котячими.

Незалежно від обраної породи важливо пам’ятати, що собаки індивідуальні. Навіть при тому, що бігль, як правило, хороший з кішками, Ваш бігль, наприклад, може і не бути таким. Завжди знайомте собак і кішок обережно, поки не дізнаєтеся, чи вони готові потоваришувати.

You cannot copy content of this page