ЦЕ EASY Тварини 10 порід собак, які добре живуть в сусідстві з кішками

10 порід собак, які добре живуть в сусідстві з кішками

Мати більше одного улюбленця вдома це справжнє випробовування і для самих тваринок, і для господаря. Що робити, якщо ви любите собак і кішок однаково? Насправді Вам не потрібно вибирати тільки одного вихованця, з яким ви будете жити. Багато порід собак дружать з кішками, особливо якщо вони росли разом.

Бігль

Біглі – це різновид гончаків, вони мають гострий нюх і сильний інстинкт стеження. Традиційно полювання проходило в великих зграях собак, а мисливці супроводжували зграї пішки або на конях, тому було необхідно, щоб собаки ладнали з іншими тваринами. Біглі товариські, більшість з них будуть жити щасливо з іншими тваринами, включаючи кішок.

Бассет-хаунд

Як і Бігль, Бассет-хаунд також належить до групи гончаків. Вони доброзичливі і дружні. Бассет-хаунди з їх короткими ногами і довгими важкими тілами повільно рухаються – відмінне поєднання рис для життя з кішками.

Кавалер-кінг-чарльз-спанієль

Кавалер Кінг Чарльз спаніель є частиною Американського Кеннел Клубу. Собаки цієї групи були виховані, щоб бути люблячими, вірними собаками. Ця порода може ужитися з будь-якою людиною і твариною, включаючи кішок.

Коллі

Якщо ви пам’ятаєте Лессі, ви знаєте, що Коллі – люблячі, а не бійцівські собаки. Хоча не всі пастуші породи добре живуть з кішками, коллі трохи м’якше, ніж деякі представники цієї групи порід. Коллі виключно ніжні з дітьми і більшістю домашніх тварин, і навіть з кішками.

Золотистий ретривер

Золотистий ретрівер, одна з найпопулярніших порід в світі, є справжнім джентльменом, і його гарні манери поширюються як на кішок, так і на людей. Золотисті ретривери люблячі, ніжні й добродушні. Більшість “золотих” можуть успішно жити з кішками, якщо їх правильно знайомити.

Пудель

Вони розумні і, як правило, спокійні у будинку. Пудель – порода, яка буває трьох розмірів: стандартна (більше 38 сантиметрів у висоту), мініатюрна (від 25 до 38 сантиметрів) і іграшкова (менше 25 сантиметрів). Найчастіше деякі іграшкові пуделі менше, ніж кішки (в середньому від 10 до 15 сантиметрів). Все пуделі потенційно можуть жити мирно з кішками в домашніх умовах.

Мальтійська болонка

При вазі менше 2 кілограм мальтійці, такі як вищезазначений пудель, часто менше кішок середнього розміру. Мальтієць – ніжний і люблячий компаньйон з невимушеним ставленням.

Ньюфаундленд

Ніжний велетень собачого світу. Вони терплячі, спокійні і захищають членів своєї сім’ї. Як правило, ньюфаундленди гарні для людей будь-якого віку, включаючи дітей, і домашніх тварин всіх типів, включаючи кішок.

Шпіц

Енергійна і приваблива собачка. Крім того, більшість кішок вище собак цієї породи і вага шпіців всього 1-3 кілограмів, тому кішки не бачать в них загрозу, а скоріше забавну іграшку. Вони зазвичай живуть мирно з іншими домашніми тваринами.

Мопси

Чарівні і щасливі малюки, які ладнають майже з ким завгодно. У більшості мопсів відсутня схильність полювати або якісь інші потреби турбувати кішок, тому при плавному знайомстві вони дружно живуть з котячими.

Незалежно від обраної породи важливо пам’ятати, що собаки індивідуальні. Навіть при тому, що бігль, як правило, хороший з кішками, Ваш бігль, наприклад, може і не бути таким. Завжди знайомте собак і кішок обережно, поки не дізнаєтеся, чи вони готові потоваришувати.

Related Post

В Україні планують ввести обов’язкове чіпування всіх домашніх тваринВ Україні планують ввести обов’язкове чіпування всіх домашніх тварин

Це передбачено законопроектом №3593, який зареєстрували у Верховній Раді. Документ передбачає ідентифікацію всіх тварин з присвоєнням спеціального коду. Дані будуть внесені до Єдиного державного реєстру. Очікується, що такі зміни допоможуть

Під час війни працівники Київського зоопарку врятували червонокнижних совенят, які втратили батьківПід час війни працівники Київського зоопарку врятували червонокнижних совенят, які втратили батьків

Від повномасштабної війни росії проти України постраждали не лише люди, а й тварини. Проте завдяки небайдужим українцям, волонтерам та військовим вдалося врятувати багатьох найменших братів. Так у Києві працівники столичного

Як допомогти чотирилапим друзям під час спеки: корисні порадиЯк допомогти чотирилапим друзям під час спеки: корисні поради

Спека – випробування не тільки для людей, а й для тварин. Важливо допомогти своєму домашньому улюбленцеві впоратися з задухою та високою температурою. ЦЕ EASY порадить, як зарадити чотирилапому другові і