Які продукти не можна давати собакам?

Багато собаківників вважають, що їхні вихованці – істоти всеїдні, однак це далеко від дійсності. Існує набір продуктів, які краще виключити з раціону собак.

За словами ветеринарів, господарі часто цікавляться, чи можна кращого друга людини годувати картоплею. Спеціаліст обнадіює: картопля дійсно є безпечним і улюбленими ласощами, і її вживання не тягне негативних наслідків для здоров’я братів наших менших.

Затребувані на ринку варіанти раціону, в яких картопляні інгредієнти змішуються з рибними. Такі страви гіпоалергенні і добре засвоюються.

Зате борошняні і макаронні вироби, як переконані ветеринарні лікарі, краще виключити з собачого меню. Високий вміст вуглеводів сприяє набору ваги. А ожиріння в рівній мірі згубно для здоров’я не тільки людини, а й собак. Також дуже небезпечним є шоколад.

Related Post

Вчені з’ясували, шо “ваш пес Вас розуміє”Вчені з’ясували, шо “ваш пес Вас розуміє”

Вчені з Великобританії під керівництвом професора Холлі Рут-Гаттерідж (Сассекському університет) провели експеримент, метою якого було визначення того, як собаки розуміють людську мову. Для експерименту було обрано 70 собак різних порід.

Як допомогти чотирилапим друзям під час спеки: корисні порадиЯк допомогти чотирилапим друзям під час спеки: корисні поради

Спека – випробування не тільки для людей, а й для тварин. Важливо допомогти своєму домашньому улюбленцеві впоратися з задухою та високою температурою. ЦЕ EASY порадить, як зарадити чотирилапому другові і

10 порід собак, які добре живуть в сусідстві з кішками10 порід собак, які добре живуть в сусідстві з кішками

Мати більше одного улюбленця вдома це справжнє випробовування і для самих тваринок, і для господаря. Що робити, якщо ви любите собак і кішок однаково? Насправді Вам не потрібно вибирати тільки