fbpx

Вчені з’ясували, шо “ваш пес Вас розуміє”

Вчені з Великобританії під керівництвом професора Холлі Рут-Гаттерідж (Сассекському університет) провели експеримент, метою якого було визначення того, як собаки розуміють людську мову.

Для експерименту було обрано 70 собак різних порід. Тварини перебували в приміщенні разом з господарями, а з динаміків лунали різні слова, що їх говорили незнайомі собакам люди різної статі і віку.

Дослідники стежили за реакцією тварин. Абсолютно всі учасники експерименту проявляли інтерес до звуків, зміна реакції собак фіксувалися на відео.

Вченим вдалося з’ясувати, що собака здатна впізнати голос конкретної людини  (не господаря), також тварина показує реакцію на конкретне слово, навіть вимовлене різними людьми.

Експеримент показав, що собаки здатні розібрати, яке слово вимовляється, навіть якщо воно звучить по-різному, це називається фонетична варіативність мови.

Related Post

10 порід собак, які добре живуть в сусідстві з кішками10 порід собак, які добре живуть в сусідстві з кішками

Мати більше одного улюбленця вдома це справжнє випробовування і для самих тваринок, і для господаря. Що робити, якщо ви любите собак і кішок однаково? Насправді Вам не потрібно вибирати тільки

Ознаки старіння кішки і як за нею доглядатиОзнаки старіння кішки і як за нею доглядати

Завести кошеня – справа нехитра. А ось привчити його порядно поводитися в квартирі (не грубіянити гостям і не ставити лапи на стіл під час обіду) – завдання вже не з

5 дивовижних фактів про чорних кішок5 дивовижних фактів про чорних кішок

Дізнайтеся історію чорних кішок і як вони стали іконами Хеллоуїна, де їх вважають символом удачі, і як їх гени можуть допомогти запобігти певним захворюванням у людей. Чорні коти можуть змінити

facebook