Під час війни працівники Київського зоопарку врятували червонокнижних совенят, які втратили батьків

Від повномасштабної війни росії проти України постраждали не лише люди, а й тварини. Проте завдяки небайдужим українцям, волонтерам та військовим вдалося врятувати багатьох найменших братів.

Так у Києві працівники столичного зоопарку врятували маленьких совенят рідкісного червонокнижного вигляду – довгохвоста сова (Strix Uralensis), які втратили батьків. Повідомляє ЦЕ EASY із посиланням на інформацію Київського зоопарку.

Як розповіли у столичному звіринці, пара довгохвостих сов загніздилася у місті ще у лютому, до війни. Але з початком повномасштабної агресії через стрес від бойових дій пернаті батьки покинули гніздо, залишивши своїх малюків.

На допомогу прийшли працівники відділу птахів Київського зоопарку. Вони стали опікунами маленьких сірих совеняток.

Завдяки їм, сови вже підросли, самостійно харчуються і почали міняти дитячий пух на доросле пір’я. І милі прізвиська у них уже є – Котя та Рибонька.

На сайті зоопарку показали врятованих птахів: https://zoo.kiev.ua/malenki-sovenyata/

Довідка

Сова довгохвоста охороняється Червоною книгою України, Бернською конвенцією та конвенцією CITIES. Причинами вимирання виду є: незаконне знищення у сезон полювання, вирубування старих лісових масивів.

Related Post

Ознаки старіння кішки і як за нею доглядатиОзнаки старіння кішки і як за нею доглядати

Завести кошеня – справа нехитра. А ось привчити його порядно поводитися в квартирі (не грубіянити гостям і не ставити лапи на стіл під час обіду) – завдання вже не з

5 дивовижних фактів про чорних кішок5 дивовижних фактів про чорних кішок

Дізнайтеся історію чорних кішок і як вони стали іконами Хеллоуїна, де їх вважають символом удачі, і як їх гени можуть допомогти запобігти певним захворюванням у людей. Чорні коти можуть змінити

Які продукти не можна давати собакам?Які продукти не можна давати собакам?

Багато собаківників вважають, що їхні вихованці – істоти всеїдні, однак це далеко від дійсності. Існує набір продуктів, які краще виключити з раціону собак. За словами ветеринарів, господарі часто цікавляться, чи