Перейти до вмісту

Кіт-блогер Степан зібрав майже €15 тисяч на їжу та ліки для тварин, які постраждали від війни в Україні

Найпопулярніший харківський кіт-блогер Степан, чиї пости вподобала сама Брітні Спірс, активно допомагає своїм чотирилапим побратимам. Нещодавно він пожертвував 15 тисяч євро на корм для тварин, які постраждали від війни в Україні.

Цією новиною вусолапик поділився на сторінці в Instagram, де у нього вже 1,3 млн підписників. Пише ЦЕ EASY.

Він повідомив, що черговий благодійний збір пройшов успішно.

“Дорогі друзі, нещодавно ми всі разом зробили неможливу і дуже важливу справу: зібрали майже 15 тисяч євро для постраждалих від війни тварин України.

Завдяки цим грошам, вони отримали їжу та ліки, догляд, яких вони так потребували. Я дуже вдячний кожному з вас за вашу доброту і підтримку. Я прошу вас допомогти українським тваринам з їжею! “, – йдеться у публікації.  

Як відомо, сам Степан разом зі своєю господаркою був змушений тікати з рідного Харкова. Зараз вони знаходяться у Франції, де продовжують вести блог, тим самим допомагаючи українським чотирилапим, що пережили жахіття війни.

“Ось уже понад три місяці на моїй батьківщині Україні триває страшна війна. Завдяки турботі добрих людей, я ситий і у безпеці у Франції, але багато моїх земляків-українців: Вася, Гармата, Лев, мешканці Харківського зоопарку та інші страждають і потребують їжі. Їм потрібна наша допомога. Тому я закликаю всіх вас на допомогу!” — написано у публікації Степана.

Також були представлені кадри, де можна побачити котів із Бородянки, які постраждали від обстрілу. Один з них, Фенікс, урятований і вже знайшов новий дім: https://www.instagram.com/p/CfB7EDOMjGq/