10-річна чемпіонка світу з шашок передала 21 тисячу гривень у фонд Притули

Всі українці вірять в перемогу і продовжують активно допомагати Збройним силам України. Особливо дивують маленькі громадяни нашої держави, які також підтримують захисників і займаються волонтерством.

Так справжнім прикладом для багатьох дорослих є 10-річна Валерія. Дівчинка тривалий час грала з перехожими у шашки, щоб назбирати гроші для ЗСУ.

Цікаво, що вона жодного разу не програла дорослим. Та воно й не дивно, бо Валерія чемпіонка світу з шашок. Про це повідомив Сергій Притула на своїй сторінці у Facebook. Пише ЦЕ EASY.

Маленькій волонтерці вдалося зібрати 21 тисячу гривень. Кошти вона передала фонду Сергія Притули. Український шоумен, який є засновником Благодійного фонду і збирає величезні суми для українських військових, особисто зустрівся з Валерією. Під час розмови він не зміг стримати сльози.

“Програли всі, хто грав із Валерією. Валерія – чемпіонка світу з шашок. І спонсор нашого фонду, плюс 21 000 гривень у скарбничку. Лисий ботокс здохне і так і не зрозуміє, чому програв. А тому, що наш народ із такими дітьми перемогти неможливо!”, — написав він.

Нагадаємо, з лютого 2022 року фонд відкрив власні логістичні пункти на кордоні з Польщею та у Львові для ефективного доправлення вантажів з Європи до України.

Масштабний проект Народний Байрактор, який реалізував Благодійний фонд Сергія Притули, став по-справжньому легендарним. Загалом за три дні українцям вдалося зібрати кошти на чотири літаки комплексу БПЛА.

Зараз фонд закуповує екіпірування, обладнання, медичні засоби і транспорт для військових. Ще один напрямок роботи — гуманітарна допомога. Підтримати можна тут.

Related Post

Прихистила босоногу дівчинку, яку знайшла на вулиці, а незабаром з’явився її батькоПрихистила босоногу дівчинку, яку знайшла на вулиці, а незабаром з’явився її батько

Зазвичай після роботи додому Наталя дістається громадським транспортом. Але того дня голова була дуже важка і захотілося подихати. Вона вирішила прогулятися парком і помітила там маленьку дівчинку. Одна, без батьків,

Нарешті стало відомо звідки на Білорусь готувався напад. З россії!Нарешті стало відомо звідки на Білорусь готувався напад. З россії!

росія планувала військове вторгнення та захоплення території Білорусі. Про це свідчать документи про підготовку до операції 1 танкової армії росії, отримані військовою розвідкою України. Так, після фальсифікацій президентських виборів у