13 доказів, що партнер вас любить

1. Він запитує, як пройшов ваш день

2. Він уважно роздивляється ваше обличчя

3. Він вимовляє ваше ім’я під час занять любов’ю

4. Він часто згадує спільне минуле

6. Він постійно дивує вас

7. Він прагне підвищити вашу самооцінку

8. Ваші суперечки швидко закінчуються

9. Він не проти того, що вам приносить задоволення

10. Він ніколи не погрожував піти

12. Він ділиться з вами своєю їжею

13. Він любить ваші дотики

Як зрозуміти: чи відчуває те ж саме партнер або любов тут більше не живе?

1. Він запитує, як пройшов ваш день
«Незалежно від того, скільки років ви разом, якщо партнер завжди запитує, як пройшов ваш день, значить, він дуже любить вас», – впевнений кандидат психологічних наук Сьюзан Краусс Уітборн. Любов будується не тільки на романтиці, але і на звичайних життєвих справах. Прояв інтересу до життя іншого – це теж почуття!

2. Він уважно роздивляється ваше обличчя
Ви все ще ловите на собі швидкоплинні погляди коханої людини, коли спілкуєтеся в колі близьких і друзів або просто готуєте вечерю? Це любов! Коли людина любить, він прагне бути, як можна ближче до об’єкту обожнювання, щоб спостерігати і милуватися.

3. Він вимовляє ваше ім’я під час занять любов’ю
Психолог Стен Таткін впевнений, що одна з найбільш достовірних ознак, що партнер вас любить, є проголошення вашого імені під час занять любов’ю. Важливий нюанс: якщо партнер дивиться при цьому в очі.

Це означає, що він насолоджується часом, проведеним разом з вами, і більше нікого не хоче бачити біля себе. Ні в спальні, ні де-небудь ще.

4. Він часто згадує спільне минуле
Якщо розповідь про щось починається зі слів: «А пам’ятаєш, як ми …», це говорить про те, що партнеру дороги спогади, які пов’язані з вами. До тих пір, поки кохана людина докладає всіх зусиль, що бути з вами в цьому, вам нема про що хвилюватися!

5. Він постійно дивує вас
Смішні записки, незвичайні презенти або нові експерименти в ліжку – кохана людина робить все, щоб приємно здивувати свого партнера. «І немає нічого ганебного в тому, щоб час від часу пробувати щось нове на любовному ложі», – каже сексопатолог Мері Джо Рапіно.

6. Він прагне підвищити вашу самооцінку
Якщо людина вас любить, він буде обдаровувати вас компліментами, милуватися вашими образами і радіти вашим успіхам. І від усього цього залежить самооцінка людини. Справжня любов дарує задоволення, робить день краще і світліше, і тільки токсичний партнер може дозволити собі підривати самооцінку коханого, не довіряти йому або сумніватися в його здібностях.

7. Ваші суперечки швидко закінчуються
У тому числі тому, що ви знаходите компроміс і вирішуєте разом будь-яку проблему. А ще ваша друга половинка не може бачити вас засмученими. До чого сварки і суперечки, коли поряд той, хто доріг?

8. Він не проти того, що вам приносить задоволення
Якщо ваш партнер любить вас, він не буде заперечувати проти того, що приносить вам задоволення або робить ваші дні багатими на емоції. Будь то відвідування театру, цирку або кіно, онлайн-шопінг або походи по магазинах, вилазки на природу або відпочинок на самоті на березі річки.

9. Він ніколи не погрожував піти
Психологи радять ніколи, ні за яких умов, не вимовляти слово «розрив», як би боляче не було в поточний момент. У всіх відношеннях трапляються сварки і суперечки, але це не привід йти в крайності. Це слово глибоко ранить і вибиває грунт з-під ніг, а також позбавляє почуття безпеки у відносинах.

10. Він ділиться з вами своєю їжею
Несподіваний факт, але він має найважливіше значення! Група вчених з Лондонського Королівського товариства провела в 2014 році дослідження, результати якого були опубліковані в виданні Proceedings of the Royal Society, Biological Sciences. Згідно з ним, партнери, які діляться один з одним їжею, однозначно люблять один одного. Причому, під час паювання їжею в організмі двох виробляється гормон окситоцин, який в тому числі робить відносини ще міцніше, а почуття – сильніше.

11. Він любить ваші дотики
Науково доведено, що не тільки дотику, але і покусування, а також обійми, поцілунки, погладжування і будь-який інший тісний тілесний контакт – ознаки справжнього кохання.

Якщо ваш партнер завжди готовий до ласки і відповідає на неї взаємністю – можете не сумніватися: це любов! І вона може тривати вічно …

You cannot copy content of this page