Олена Кондратюк: У польському політикумі панує єдність щодо підтримки і допомоги Україні

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк:

«У польському політикумі панує єдність щодо підтримки і допомоги Україні у протидії агресору та одержанні статусу країни-кандидата на вступ до ЄС! Разом з Маршалком Сенату Польщі Томашем Гродзьким обговорили і скоординували практичні кроки для підтримки членства України в ЄС на міжпарламентському рівні.

Саме з цією першочерговою метою я приїхала до Варшави і збираюся найближчим часом відвідати столиці та парламенти інших країн ЄС.

Розраховуємо на активне залучення Сенатом Республіки Польща усіх своїх можливостей для безумовного ухвалення рішення про надання Україні статусу країни-кандидата на членство в Європейському Союзі вже у червні цього року.

Ми також обговорили необхідність притягнення до відповідальності воєнних злочинців з росії зусиллями міжнародної спільноти.

«В Україні конфлікт цивілізації з диктатурою. Ви маєте у Сенаті Польщі великих друзів України. росія має відповісти за всі злочини, вчинені в Україні», — сказав своєю чергою Томаш Гродзький.

Проінформувала Маршалка, що Україна веде важкі оборонні бої. Тому сьогодні вкрай важливо збільшити обсяги надання міжнародної військової допомоги для Збройних Сил. Необхідно посилювати міжнародну ізоляцію рф та санкції проти країни-агресора. Передусім це відмова держав-членів ЄС від російських енергоресурсів.

Від імені Верховної Ради висловила вдячність за вагому підтримку Польщею України: військову, фінансову, гуманітарну і політичну. Подякувала за візит Томаша Гродзького в Україну під час російського вторгнення. Він мав можливість особисто пересвідчитися, які жахіття і руйнування принесла ця війна.

Вдячні Польщі, яка прихистила понад 3 млн українських громадян та за всі рішення польського Парламенту, що були ухвалені для підтримки України, нашої економіки, соціального захисту наших переміщених громадян, жінок та дітей».

Related Post

Дефіцит палива в Україні поки не зникне, на водіїв чекає новий “сюрприз”Дефіцит палива в Україні поки не зникне, на водіїв чекає новий “сюрприз”

В Україні в останній тиждень квітня виник дефіцит пального на АЗС. З метою вирішити питання дефіциту пального 29 квітня уряд підвищив граничні ціни на бензин та дизпаливо на 40-43%. Через

Цинізм зашкалює: окупанти оприлюднили контакти наречених та дружин захисників “Азовсталі”Цинізм зашкалює: окупанти оприлюднили контакти наречених та дружин захисників “Азовсталі”

Тепер окупанти атакують не лише захисників Азовсталі, але і їхні сім’ї. Вони злили в мережу особисті дані рідних українських воїнів. Так, 13 травня окупанти оприлюднили в соціальних мережах особисті контакти

Молдова звернулася із вимогою до рф та попросила у всього світу підтримкиМолдова звернулася із вимогою до рф та попросила у всього світу підтримки

Молдова вимагає виведення військ рф із Придністров’я та просить світ підтримати її! Про це заявила Президентка країни Майя Санду. «Молдова є нейтральною країною, її нейтралітет закріплений у Конституції. Його підтримує