3 чоловічих імені, які відштовхують жінок

Всі ми знаємо, що чоловічих імен існує незліченна кількість. Деякі з них рідкісні, інші не дуже, якісь із сильною енергетикою, а якісь навпаки. Але є також окрема категорія чоловічих імен – ті, які відштовхують жінок.

Валентин
Це ім’я має давньоримського походження і для багатьох є вкрай звучним і приємним на слух. Тільки ось представницям слабкої статі Валентини здебільшого припадають не до смаку. Багато з них чомусь вважають, що Валі мають жіночний і примхливий характер. Хоча часто така характеристика зовсім не відповідає дійсності.

Сергій
Незважаючи на те, що дане ім’я дуже поширене в наших краях, сучасним дівчинам воно не подобається. Вони відзначають, що «Сергій» звучить грубо і непривабливо, тому таким ім’ям не поспішають нарікати дітей, та й при виборі партнера до чоловіків з таким ім’ям багато хто ставиться насторожено.

Олег
Ще одним ім’ям, яке не користується популярністю у жінок, є Олег, що в перекладі означає «священний». Останнім часом ім’я втрачає свою популярність. Олегівна – це те саме батькові, яке викликає суперечливі і вельми неприємні відчуття, відзначають багато хто.

You cannot copy content of this page