3 найспокійніших знаків Зодіаку

Люди діляться на спокійних і вибухових, мирних і конфліктних. Одні шукають гармонії та миру, а іншим подавай струс і з’ясування відносин. У цій статті астрологи розповідають про спокійні і тихі знаки Зодіаку.

Телець
Перше місце в рейтингу займає Телець. Цей знак зодіаку дуже терплячий і миролюбний, не любить поспішати і метушитися. Він навряд чи буде провокатором сварки або скандалу. Справа в тому, що планетою-покровителем Тельця є Венера, яка наділяє своїх підопічних прагненням до гармонії і краси.

Тому Телець завжди віддає перевагу мирному вирішенню будь-яких питань і проблем. Він витриманий і тактовний. Може довго терпіти ситуацію, яка його не влаштовує, тому що не хоче зайвий раз каламутити воду.

Проте врешті-решт терпінню Тельцю приходить кінець. У гніві він страшний. Тому краще не доводити його до вибуху.

В іншому ж Телець дуже доброзичливий і спокійний. Серед дітей цього знака зодіаку багато милих і чарівних малят.

Діва
Діва – людина раціональна і розважлива. Вона також, як і Телець, не любить вирішувати проблеми шляхом скандалів і конфліктів, вважаючи за краще домовлятися спокійно. Багато хто вважає, що це тихий знак зодіаку.

Діва впевнена, що емоції тільки заважають в справах, затуляючи собою розум. Тому в спілкуванні зазвичай проявляє себе трохи сухуватою, спокійною і практичною. Вона завжди спирається на логіку, а не на почуття.

Розлютити Діву непросто. Втім, якщо Ви будете неохайні, розкидувати речі, замість того щоб розкласти їх по поличках, або будете викриті в недостатній охайності, Діва як мінімум випромінюватиме почуття огиди або прочитає вам нотацію.

Терези
Знак зодіаку Терези, як і Телець, знаходиться під управлінням планети Венери. Він любить спілкування, особливо світське. У бесідах проявляє себе ввічливим співрозмовником.

You cannot copy content of this page