3 знаки зодіаку, яким пощастить у коханні в вересні 2020

Ми знаходимося в розпалі сезону Діви, який надихає нас дивитися на життя через призму раціональності і самовдосконалення. Проте у вересні 2020 ці три зодіакальних Знака будуть більше орієнтовані на інтуїтивне сприйняття і чуттєвість. Їм навіть слід очікувати надмірної емоційності, яку доведеться кілька втихомирювати і приборкувати. З одного боку, вони трохи розгубляться від таких відчуттів, але з іншого боку, через це вони будуть відчувати себе більш природно і гармонійно. Їх інтуїція вкаже їм правильний напрямок в плані вибудовування відносин.

Діва
Особисті відносини – це основне питання для вас у вересні 2020 року, тому вам доведеться вчитися тому, як підтримувати і зберігати почуття, а також чому і кому варто присвятити свій час і енергію. Любов зараз в центрі уваги кожної Діви, отже, не лякайтеся процесу розкриття вашого серця. У вас від природи аналітичний розум, однак пам’ятайте, що ви не можете кількісно оцінити те, як ви любите. Незважаючи на те що зайва емоційність і незвична відкритість вас здивує і насторожить, результати можуть вплинути на все ваше життя.

Стрілець
Якщо ви станете тікати від своїх почуттів або відчуттів, ви дуже багато втратите. Ваш особистий світ трансформується у вересні 2020 року, тому рухайтеся до новизни. Хоча ви є знаком зодіаку, який прагне змін і пригод, вам може бути важко переглянути свій підхід до справ серцевих. Відкрийте собі любов і спробуйте прийняти для себе думку про те, що довготривалі та стабільні відносини – це здорово, і вони абсолютно не обмежують вашу свободу. У вас попереду нові горизонти.

Риби

Ви самі по собі вельми чутливі і сприйнятливі, і ви нерідко занадто особисто і суб’єктивно приймаєте будь-яку подія або ситуацію. У вересні 2020 ваші емоції посиляться, що змусить вас відчути себе по-новому і по-особливому. Ваше завдання – не дати любові занадто закрутити вам голову і забрати далеко за межі реальності. Почніть медитувати, щоб «приземлити» себе, або записуйте свої почуття в щоденник – це допоможе вам більш логічно і тверезо оцінювати те, що відбувається і насолоджуватися своїми почуттями.

You cannot copy content of this page