ЦЕ EASY Психологія 4 жінки, яким не важливо, скільки заробляє чоловік

4 жінки, яким не важливо, скільки заробляє чоловік

Часто дуже помилкова буває думка, коли всіх дівчат навколо вважають меркантильними.

Багато хто може образитися на це, причому хтось по праву, а хтось просто не помічає за собою цих замашок. Може бути, дійсно важко зустріти таку дівчину, яка не піде з рулеткою по вашій квартирі з метою з’ясування квадратних метрів? Хіба ви не поцікавляться при першій зустрічі, на чому ви приїхали? Таке дійсно рідкість у наш час, але так тепер влаштований світ.

Для чоловіків, які шукають супутницю життя, що не цікавиться доходом коханого, ми відкриємо завісу, кого ж потрібно шукати собі в дружини. Але не забувайте, у всіх правилах є виключення.

Дівчата знака зодіаку Терези досить завбачливі, але м’які, ніжні і добрі. Вони рідко потрапляють в колотнечі, але завжди готові самі розбиратися в своїх проблемах. Від чоловіків вони чекають опори і підтримки, які ніяк не пов’язані з матеріальними можливостями. Представниці цього знаку можуть не звернути увагу на те, скільки отримує їх обранець, є у нього бізнес або стабільний заробіток. При вдалому душевному злитті, вони готові мотивувати свого чоловіка на нові звершення, не вимагаючи, а надихаючи, що, звичайно ж, позитивно позначиться на чоловічому фінансову становищі. Терези готові ліпити свого чоловіка з нічого, тому іноді, для них, навіть простіше, коли сильна стать веде не зовсім усвідомлений спосіб життя, щоб направити його в потрібне русло.

Дуже дивним є той факт, що дівчата Раки готові заробляти більше свого партнера. Вся справа в прийнятті чоловіка, зазвичай у відносинах з Раком партнер повинен віддавати себе повністю, в духовному плані, іноді і в фізичному. Повна гармонія і злиття двох людей, тому що Раки дуже волелюбні, їм потрібно все і відразу. Тому в зрілому віці, ці дами, зазвичай, готові приносити дохід в сім’ю, замість свого чоловіка, але він замість буде віддавати себе повністю на вівтар відносин. До того ж, амбіції цих дамочок іноді так зашкалюють, що не кожен чоловік зможе за ними встигати.

Чимось схожі з Терезами, Козероги. Різниця в тому, що це не милі супутниці життя, а в більшій мірі партнери і соратники. Дівчата цього знаку володіють величезною мужністю, стійким характером, а так само ділову хватку і досить сильним розумом. Вони не сидять на місці, в пошуках багатого мужчінкі, щоб отримати все, що хочуть. Для Козерогів гроші – це мета, погоня, вони люблять цю мету і прагнуть до неї, але не за рахунок когось, а своїми зусиллями. Коли дівчина – Козеріг знає, що у неї є власні кошти, які заробила сама, щастю не буде меж. Поруч з чоловіками, вони не змінюють своїх позицій, залишається все та ж гонитва, тільки партнера вони будуть надихати, і підбадьорювати для спільних звершень.

Жіноча половина Овнів не ганяється за фінансами. Вони не поспішають шукати стабільну роботу. Підробітки для них теж зайві, тому найчастіше вони перекладають це на чоловіків, але при цьому ніколи не вимагають. Для дівчат цього знаку гроші не головне в людині, в першу чергу повинно бути душевне злиття і взаємна симпатія. До того ж, гроші до Овнів липнуть самі, вони можуть нічого не робити, але час від часу їх завжди знаходять. Тому і проблем у вигляді питання «Де взяти грошей?» у них не встає, і тому вони не вимагають цього від чоловіків.

Related Post

Як миттєво заспокоїти розлючену людину: 3 простих фразиЯк миттєво заспокоїти розлючену людину: 3 простих фрази

Кожен хоча б раз стикався з ситуацією, в якій потрібно заспокоїти іншу людину. Як зазвичай поводитись у таких випадках? Більшість починає говорити: «Заспокойся». Але хто-небудь бачив людину, яка б від

9 вчинків батьків, через які дитина, подорослішавши, буде вважати себе гидким каченям9 вчинків батьків, через які дитина, подорослішавши, буде вважати себе гидким каченям

Безумовно, кожен батько бажає добра своїй дитині. Саме тому когось з дитинства критикують і тим самим створюють стимул ставати краще. Когось ніколи і ні за що не хвалять, боячись виростити

Детективи підвищують самоповагуДетективи підвищують самоповагу

Якщо ви любите детективи, знайте, що у ваших літературних уподобань є пояснення. Звичайно, ми цінуємо цей жанр за те, що захоплюючий сюжет змушує нас переживати цілу гамму емоцій і розпалює