ЦЕ EASY Тварини 5 дивовижних фактів про чорних кішок

5 дивовижних фактів про чорних кішок

Дізнайтеся історію чорних кішок і як вони стали іконами Хеллоуїна, де їх вважають символом удачі, і як їх гени можуть допомогти запобігти певним захворюванням у людей.

Чорні коти можуть змінити своє забарвлення

Якщо ваш чорний кіт має ген схильності до строкатих смужок і любить проводити дні, відпочиваючи на сонці, його хутро може стати коричневого кольору. Чому? Сонячні промені розщеплюють пігмент в шерсті, висвітлюючи її, що дозволяє проявитися смужкам.

Взаємозв’язок чорних кішок і відьом

Чорна кішка – типовий символ Хеллоуїна – і, як не дивно, вибір костюма номер один для дітей молодшого віку і юних дівчат, але чи знаєте ви, як вони отримали таку трохи моторошну репутацію?

Починаючи з середньовіччя, чорні кішки стали асоціюватися з дияволом, відьмами та чаклунством; деякі люди зайшли так далеко, що повірили, що чорні кішки були когортами відьом або навіть самими відьмами, які взяли форму тварини. Це широко поширене марновірство призвело до страхітливого масового вбивства чорних кішок, а іноді навіть і їх власників.

Чорні коти можуть допомогти Вам у Вашому особистому житті

Забудьте стереотипне зображення вічно самотньої жінки з купою кішок. У деяких частинах світу вважають, що чорні кішки дійсно можуть поліпшити ваше особисте життя.

Наприклад, вважається, що в Японії самотні жінки, які володіють чорними кішками, залучають більше залицяльників. В англійському регіоні Midlands чорний кіт – ідеальний весільний подарунок; вважається, що вони приносять удачу і щастя нареченій.

Чорні коти можуть приносити удачу

Чорні коти можуть не тільки поліпшити Ваше особисте життя, а й зміцнити Вашу удачу і поліпшити Ваші фінанси. Історично, моряки приносили кішок на кораблі, щоб полювати на мишей і, мабуть, для спілкування. Також британські моряки вважали, що чорна кішка принесе кораблю удачу і забезпечить безпечне повернення додому.

З піратами все було трохи складніше. Вони вірили, що якщо чорна кішка, йде до вас назустріч – до невдачі; чорна кішка, йде від вас – до удачі; а якщо кішка зійшла на борт корабля, а потім зістрибнула – корабель потоне.

Для тих з нас, хто не займається морською діяльністю, чорна кішка, яка прийшла до вашого порогу, сигналізує про процвітання (поширене переконання в Шотландії), а чорна кішка, яка перетинає ваш шлях, сигналізує про удачу (в Англії та Ірландії).

Чорні коти можуть протистояти хворобам

Дослідники з Національного інституту здоров’я виявили, що генетичні мутації, завдяки яким кішки мають вугільне забарвлення, дає їм деякий захист від хвороб. Фактично, мутації зачіпають ті ж гени, які забезпечують стійкість людини до ВІЛ.

Оскільки у кішок можуть виникати ті ж проблеми зі здоров’ям, що і у нас: рак, ВІЛ і хвороба Альцгеймера, і інші, вони створюють ідеальні моделі для вивчення хвороб людини. З’ясувавши, як еволюціонували кішки, щоб протистояти хворобам, дослідники, потенційно, можуть дізнатися, як запобігти хворобам у людей.

Related Post

10 порід собак, які добре живуть в сусідстві з кішками10 порід собак, які добре живуть в сусідстві з кішками

Мати більше одного улюбленця вдома це справжнє випробовування і для самих тваринок, і для господаря. Що робити, якщо ви любите собак і кішок однаково? Насправді Вам не потрібно вибирати тільки

Які продукти не можна давати собакам?Які продукти не можна давати собакам?

Багато собаківників вважають, що їхні вихованці – істоти всеїдні, однак це далеко від дійсності. Існує набір продуктів, які краще виключити з раціону собак. За словами ветеринарів, господарі часто цікавляться, чи

Як допомогти чотирилапим друзям під час спеки: корисні порадиЯк допомогти чотирилапим друзям під час спеки: корисні поради

Спека – випробування не тільки для людей, а й для тварин. Важливо допомогти своєму домашньому улюбленцеві впоратися з задухою та високою температурою. ЦЕ EASY порадить, як зарадити чотирилапому другові і