5 фраз, які видають чоловіка, коли йому остогидло бути з вами

Щоб підтримувати іскру в стосунках і не дозволяти гаснути «багаттю любові», необхідно підігрівати їх короткими періодами розлуки. У такі моменти ви можете поскучати по чоловікові, а він – за вами, згадати найприємніші ваші моменти, забути про погане і пробачити образи. Бути разом кожен день, щогодини і цілодобово перебуваючи в одному просторі, важко навіть самим закоханим парам.

Зрозуміти, що чоловік від вас вже втомився, можна за кількома знаковим и фразами:

Ваш холодильник майже повністю забитий їжею, але чоловік всіляко намагається випровадити вас в магазин. Йому раптово захотілося свіжих бананів або яблук особливого сорту, яких у вас в будинку точно немає. Такі напади апетиту свідчать тільки про одне – обранець просто шукає привід, щоб хоч не на довго випровадити вас з дому і насолодитися тишею.

Не варто сприймати подібну поведінку свого благовірного близько до серця. Вона зовсім не означає, що ця людина більше вас не любить. Його можна зрозуміти, тому просто прогуляйтеся до магазину і дозвольте людині побути трохи на самоті. Не виключено, що незабаром вам захочеться того ж самого.

«Мда, ще раз переконуюся: в жінці головне – загадка»
Таким способом чоловік дає зрозуміти, що йому набридло сидіти в чотирьох стінах зі своєю обраницею. Йому здається, що він вже навіть її думки навчився читати. Коли немає можливості перервати своє вимушене ув’язнення, люди багато спілкуються, сперечаються і навіть сваряться. Нерідко назовні виходить те, що багато років було заховано під товстим нальотом правил пристойності.

У подібних ситуаціях жінки не рідко демонструють себе не з найкращого боку. Ще зовсім недавно чоловік був впевнений, що його обраниця – тендітна фея або трепетна квітка, і раптом з’ясовується, що вона справжній Сергій Шнуров в спідниці.

Подібні відкриття здатні збити з пантелику і збентежити кого завгодно. Швидше за все, чоловік вважав за краще б, щоб його обраниця продовжувала і далі зберігати деякі свої загадки замість того, щоб проявляти їх у всій красі.

«Як ти дивишся на ідею роздільної відпустки, коли це все закінчиться?»
Схоже, чоловік вже просто мріє про те, щоб скоріше настав цей жаданий день – коли ви в буквальному сенсі зможете відпочити один від одного. У своїй голові він вже планує ідеальну відпустку, проведену окремо від обраниці. За інших обставин чоловік навряд чи наважився б озвучити таку ідею, але зараз все змінилося.

Він упевнений, що в глибині душі ви бажаєте того ж самого. Можливо, це дійсно непогана ідея, якщо ваші відносини міцні і перевірені часом. Але якщо впевненості в цьому немає, ризикувати своїм майбутнім не варто.

Втім, навіщо вам відносини, в яких ви не довіряєте своєму партнеру на всі 100%? Якщо ви обидва спокійно і без драми поставитеся до окремої відпустки, після якої відносини тільки зміцніють – значить, поруч з вами саме та людина, за якою  варто триматися.

«Мені правда необхідно побути на самоті, не ображайся»
Якщо чоловік так прямо говорить про те, що йому необхідно побути трошки в самоті, то ображатися на нього дійсно не варто. Найкраще, що можна зробити в подібній ситуації – просто піти в іншу кімнату і зайнятися своїми справами (почитати, подивитися фільм, подзвонити подрузі). Не варто турбувати чоловіка і питати через кожні 5 хвилин, чи не час йому закінчувати свою самотність.

Незабаром він сам до вас вийде, причому з почуттям вдячності за подаровану можливість побути на самоті, наодинці зі своїми думками.

«Давай потім поговоримо, я хочу почитати»
Ви добре знаєте, що ваш чоловік ніколи особливо не захоплювався читанням. Зараз, швидше за все, він просто сидить в своєму телефоні і вдає, що читає книгу. Він пішов на цю хитрість, щоб трохи побути в тиші.

Якщо довгий час сидиш вдома, всі розмови набридають, будь-які теми приїдаються. Люди або починають сваритися і скандалити, або взагалі припиняють спілкуватися один з одним. Щоб уникнути подібних ситуацій, краще дозволяти партнеру на деякий час «йти в себе» або мовчки займатися своєю справою, не беручи це близько до серця.

You cannot copy content of this page