5 кроків, які допоможуть почати планувати свій день

Для багатьох людей дуже важко спланувати свій день та зробити всі справи зі вказаного пункту. Такі накопичені незроблені справи можуть дуже погано впливати на наш настрій.

Кому знайому, коли ми відкладаємо прибирання в шафі на довгий час, а потім кожного дня сваримо себе за це? І так може продовжуватися тижнями. На прогулянці з друзями ми можемо трохи поскаржитися на те, що вдома вже як два тижні очікує прибирання. І ці дрібні муки, на перший погляд, думки забирають дуже багато енергії.

Ми пропонуємо п’ять кроків, які дійсно навчать не зациклюватися на «режимі очікування», а робити все заплановане за декілька днів.

Почніть записувати кожну справу, яку необхідно зробити максимально чітко із позначкою часу. Важливий момент робити це саме на папері. Наш мозок так працює, що якщо ми вже витратили час на запис завдання, то і зробити якнайшвидше буде охочіше.

Якщо щось пішло не за планом, перенесіть справу на слідуючий день. Головне сконцентруватися на тому, що завтра ви 100% це зробите.

Найважливіший пункт! В кінці кожного дня закреслюйте кожну зроблену справу, навіть якщо їх кількість була одна чи дві. Вважається, що саме цей фізичний процес формує у нашому мозку звичку слідувати за планом.

Хваліть себе за кожну зроблену справу. Це дійсно працює. У якості частування пригостіть самого себе чашечкою запашної кави и скажіть: «Я сьогодні такий молодець».

Ніколи не сваріть себе, якщо щось не встигли, або просто не вистачило сил. Ви людина, яка має на це право.

You cannot copy content of this page