5 найнадійніших чоловіків за знаком Зодіаку: з ними можна хоч на край світу

Не секрет, що будь-яка, навіть найсильніша і успішна жінка мріє про те, щоб її супутник життя виявився чесним і надійним чоловіком, за яким можна жити, як за кам’яною стіною.

Жінки роблять вибір за різними принципами. Іноді помиляються, і не по одному разу. Часом потрапляють в «яблучко» відразу. Проте, астрологи радять прислухатися до зірок, які допоможуть правильно оцінювати якості майбутнього обранця.

Овен
Чоловіки-Овни – воїни, які завжди і за будь-яких обставин будуть оберігати свою сім’ю. Рішення всіх турбот за межами будинку Овен зазвичай бере на себе. Дружині залишається виконувати роль берегині сімейного вогнища і відчувати себе захищеною.

Телець
Серед різних рис характеру Тельця у нього є, без сумніву, головна перевага. Чесність. Якщо він зробив свій вибір щодо своєї другої половинки, вона може бути впевнена в тому, що його почуття до неї будуть найщирішими. І це буде по-справжньому міцний союз, в якому подружжя будуть разом і в радості, і в горі.

Лев
Леви до своїх других половинок досить вимогливі. Далеко не кожна жінка може відповідати успішному і впевненому представнику цього знака. Однак та, яка розтопить серце Лева, отримає у відповідь ніжність і турботу чоловіка. І ці почуття можуть проявлятимуться протягом усього життя. При взаємних почуттях і щирості такий шлюб ніяка доля-лиходійка не зламає.

Діва
Чоловіки-Діви підходять до вибору супутниці життя найретельнішим чином. Тому навіть писаної красуні штурмом його серце не завоювати. Такому чоловікові набагато важливіше душа обраниці, а не її зовнішність.

Але в сімейному житті чоловіка-Діви просто ідеальні. Не забуваючи про свої головні обов’язки як добувача, вони не гребують допомагати по дому, по господарству, із задоволенням займаються вихованням дітей. Так що тій жінці, якій вдасться відкрити потайні двері в серце Діви, дістанеться просто ідеальний чоловік.

Скорпіон
Вірність і відданість – головні достоїнства чоловіка-Скорпіона. З ним жінка ніколи не відчує себе покинутою або обдуреною. Так, характер у Скорпіонів далеко не подарунок. Однак зради зі свого боку вони ніколи не допустять.

Козеріг
Сім’я для чоловіків-Козерогів асоціюється із затишком, надійністю, вірністю і щирістю. Вони самі такі, і від своїх других половинок вимагають того ж. Може. Козеріг не найромантичніший знак і запросто може забути подарувати дружині квіти на День народження, а про чергову річницю весілля і зовсім не згадає. Але зате його слово ніколи не розходиться з ділом. І якщо він сказав, що його сім’я ніколи ні в чому не матиме потреби, значить, так воно і буде.

You cannot copy content of this page