5 типів жінок, у яких ніколи немає грошей

Любительки нестримного шопінгу регулярно залишаються без грошей.

Психологи пояснили, у яких жінок перманентно існують проблеми з грошима і чому.

Трохи на світі людей, які не люблять гроші і не мріють мати їх більше, ніж є. А все тому, що наявність певної суми в гаманці (на рахунку або під матрацом) дає людині впевненість у своїй привабливості, допомагає пережити важкі часи і навіть підвищує настрій. Ось тільки є одна проблема: у деяких людей скільки б грошей не виявилося, вони швидко зникають. Особливо справіедліво це стосовно до жінок.

Начебто вчора отримала зарплату або велику премію, а вже через два дні у неї немає коштів, щоб оплатити чашку кави в кафе. Чому так?

Психологи запевняють, що справа не тільки в любові деяких жінок до витрат і дорогих речей. За словами фахівців, існує п’ять типів жінок, яким не судилося стати багатими.

Любительки шопінгу. Бажання робити спонтанні дорогі покупки відвідує всіх без винятку жінок. Але тільки деякі з них не здатні собі сказати «ні». Вони йдуть за покупками, ледь отримавши гроші в руки або почувши звук повідомлення про «скраплених» на банківський рахунок надходження. Пізніше вони нерідко жалкують про свої витрати, обіцяють виправитися і більш осмислено підходити до процесу придбання нових речей. Але мрії ними і залишаються.

Живуть невідповідно до своїх достатків. Ці жінки витрачають величезні для них кошти на те, щоб довести оточуючим і самій собі, що можуть купити будь-яку річ. Навіть якщо після цього доведеться місяць (а в деяких випадках і набагато довше) жити впроголодь. Як правило, за бажанням жити не за засобами, ховається низька самооцінка жінки. Виправити ситуацію можна, попрацювавши з психологом. А ось докоряти в нерозумних витратах жінку безглуздо.

Благодійниця. Іноді жінки готові віддати останнє людям, які, на її думку, живуть гірше за неї саму. Особливо нестримне бажання допомогти ближньому відвідує, якщо вона бачить погано одягнених дітей або хворих людей похилого віку. «Краще я не пообідаю, але допоможу іншим», – міркує така дама і віддає чужим людям майже всю зарплату. На думку психологів, причиною такої поведінки є також низька самооцінка і наявність власних психологічних проблем.

Невміння відмовити своїм дітям. Деякі молоді мами зовсім не здатні стримувати своє бажання оточити дитину всім найкращим: іграшки, одяг, гаджети. Згодом вони намагаються влаштувати улюблене чадо в кращу школу. Їм здається, що таким чином, вони зроблять свою дитину щасливішою і успішніше. Але результат не завжди виправдовує очікування. Діти, які без зусиль отримували все, що хотіли, рідко вміють самостійно добиватися кар’єрних висот.

Занадто економні. Як правило, в цю категорію потрапляють жінки з бідних сімей, які пережили непрості часи. Їм на генетичному рівні передається бажання економити і забезпечити таким чином свою сім’ю за необхідне на випадок кризи. Тому, навіть маючи пристойний дохід, жінки не дозволяють собі жити за коштами. Більшу частину зарплати вони відкладають в банк – на крайній випадок. І все життя живуть в очікуванні поганих днів, перебиваючись від зарплати до зарплати на ті крихти, що залишили собі на існування.

You cannot copy content of this page