fbpx

5 жіночих імен, які чоловіки терпіти не можуть

Даючи ім’я своїй дитині, батьки керуються власними уподобаннями.

Часом вони зовсім не замислюються, яка доля чекає їх чадо з таким ім’ям. Так, для дівчинки ім’я потрібно вибирати особливо ретельно. Фахівці в області психології і езотерики назвали 5 жіночих імен, які чоловіки терпіти не можуть. Вони будуть уникати називати дівчину на ім’я, а згодом можуть і зовсім заявити про розставання.

1. Агнеса
Чоловікам подобаються емоційні особи, але Агнеса дуже вже перебільшує. У пориві вони здатні на такі епатажні вчинки, що чоловікові крізь землю провалитися хочеться. А ось Агнеса думку оточуючих абсолютно не хвилює.

2. Діана
Діана – справжній боєць, мисливиця. Захисник в обличчі чоловіка їм не потрібен і вони при кожному зручному випадку це демонструють. Сильна стать поруч з Діаною відчуває себе збитковим. Ім’я чоловіків теж мало приваблює. Не українське воно, дике.

3. Анастасія
Чому ж Насть чоловіки обходять стороною? Начебто, ім’я звучне, величне. А все тому, що з дитинства Анастасія встигає зарекомендувати себе як авантюристка. Ніколи не знаєш, що вона викине на цей раз. З нею як на вулкані. Для сімейної розміреного життя така дама точно не підходить, хіба що для яскравого і недовгого любовної пригоди.

4. Зінаїда
Ім’я древнє, і раніше вважалося дуже гарним. Але сьогодні воно сприймається як архаїзм. Ім’я «Зіна» підходить, швидше бабусі, ніж юній леді. До того ж, виникають асоціації з дитячим віршиком про гумову Зіну. Хоча якщо дівчина у всіх відносинах приємна, чоловік навряд чи припинить з нею спілкування тільки через ім’я.

5. Уляна
Дівчата з таким ім’ям – сильні, самостійні натури. Вони вперті і слухають тільки себе. Мало того, що чоловікам не сподобається таке прагнення до незалежності, так ще й ім’я вони сприймають неоднозначно. Особливо скорочений його варіант «Уля».

Related Post

10 причин, чому батькам потрібно читати книги дітям10 причин, чому батькам потрібно читати книги дітям

Переважна більшість батьків знають, як важливо читати книги маленьким дітям, які ще не вміють читати самостійно. Читання сприяє розвитку мови і уяви, вмінню розпізнавати букви і слова у дітей. Однак

Як зберегти вогонь у відносинах?Як зберегти вогонь у відносинах?

Ні, ми зовсім приречені безпомічно спостерігати, як в низці днів поступово меркне наш потяг один до одного! Кілька способів, які допоможуть підтримати в собі живе полум’я бажання і подбати про

facebook