5 жіночих імен, які чоловіки терпіти не можуть

Даючи ім’я своїй дитині, батьки керуються власними уподобаннями.

Часом вони зовсім не замислюються, яка доля чекає їх чадо з таким ім’ям. Так, для дівчинки ім’я потрібно вибирати особливо ретельно. Фахівці в області психології і езотерики назвали 5 жіночих імен, які чоловіки терпіти не можуть. Вони будуть уникати називати дівчину на ім’я, а згодом можуть і зовсім заявити про розставання.

1. Агнеса
Чоловікам подобаються емоційні особи, але Агнеса дуже вже перебільшує. У пориві вони здатні на такі епатажні вчинки, що чоловікові крізь землю провалитися хочеться. А ось Агнеса думку оточуючих абсолютно не хвилює.

2. Діана
Діана – справжній боєць, мисливиця. Захисник в обличчі чоловіка їм не потрібен і вони при кожному зручному випадку це демонструють. Сильна стать поруч з Діаною відчуває себе збитковим. Ім’я чоловіків теж мало приваблює. Не українське воно, дике.

3. Анастасія
Чому ж Насть чоловіки обходять стороною? Начебто, ім’я звучне, величне. А все тому, що з дитинства Анастасія встигає зарекомендувати себе як авантюристка. Ніколи не знаєш, що вона викине на цей раз. З нею як на вулкані. Для сімейної розміреного життя така дама точно не підходить, хіба що для яскравого і недовгого любовної пригоди.

4. Зінаїда
Ім’я древнє, і раніше вважалося дуже гарним. Але сьогодні воно сприймається як архаїзм. Ім’я «Зіна» підходить, швидше бабусі, ніж юній леді. До того ж, виникають асоціації з дитячим віршиком про гумову Зіну. Хоча якщо дівчина у всіх відносинах приємна, чоловік навряд чи припинить з нею спілкування тільки через ім’я.

5. Уляна
Дівчата з таким ім’ям – сильні, самостійні натури. Вони вперті і слухають тільки себе. Мало того, що чоловікам не сподобається таке прагнення до незалежності, так ще й ім’я вони сприймають неоднозначно. Особливо скорочений його варіант «Уля».

You cannot copy content of this page