6 типів подруг, від яких треба тікати як від вогню

Інакше вони повільно, але вірно зруйнують ваше життя.

Майже напевно ви зможете пригадати в своєму оточенні подругу, яка вважає своїм обов’язком опустити вас з небес на землю, нарадити, як краще, зняти рожеві окуляри і пояснити, що як в кіно буває тільки у щасливих, а ви обидві до їх числа не належите.

Або любительку постійно дзвонити і скаржитися на своє життя, радити вам, як чинити в тих чи інших ситуаціях, як вести себе на роботі і в стосунках. і при цьому щиро вважати, що якщо все погано у неї, то погано повинно бути і у вас.

Тип 1. Любить поскаржитися і понить

Якщо ваша подруга часто скаржиться на життя, слабке здоров’я, проблеми на роботі і в особистих відносинах, якщо її справи постійно погані, а ви для неї лише «вуха», куди можна злити весь негатив, то перед вами страдниця.

Зазвичай такі дівчата вважають, що якщо в їх житті все погано, то погано повинно бути і у інших. «Чому це я одна страждаю, а всі навколо щасливі? Підкину-ка я їм приводів для проблем »- ось про що думає цей тип.

Якщо ви дізналися в своїй подрузі страждальницю, не поспішайте переривати з нею дружбу. Краще дайте їй свій корисну пораду: звернутися до психолога і змінити сприйняття життя і мислення на позитивне.

Тип 2. Любить вчити життя

Так, це та сама подруга, яка краще за всіх знає, що і як треба робити в будь-якій ситуації. Вона дає поради на всі випадки життя при тому, що не може впоратися з бардаком у власних думках і рішеннях. Але вчити інших їй подобається більше, ніж розбиратися зі своїми проблемами.

Вона самотня, тому що «все зрозуміла про чоловіків», не заводить дітей – «навіщо вони?» – і кожен місяць ледве зводить кінці з кінцями, але роботу не змінює, тому що «зручно і стабільно платять».

Що може нарадити така людина? Краще жити своїм життям і вчитися у себе і на своїх помилках, а не на чужих.

Тип 3. Ніколи не радіє вашим успіхам і не робить компліментів

Цей тип подруг відрізняється небажанням радіти вашим успіхам. Від них виходить постійна критика в вашу сторону: що б ви не зробили, вони рідко підтримують вас і ваші починання, переводячи всю увага на себе.

З такою подругою ви напевно відчуваєте себе невдахою. У той час як вона активно хвалиться своїми навіть незначними результатами і досягненнями в житті і вимагає вашої підтримки.

У деяких випадках дівчиною може рухати почуття заздрості, і тоді своєю поведінкою вона просто намагається виправдати власні невдачі і промахи. В інших – причина лежить в її невпевненності і низької самооцінці. І тут уже дівчина прагне показати перевагу, принижуючи вас і вказуючи на ваші недоліки.

Якщо ви дізналися в даному типі свою подругу, яка говорить гидоти, що не робить компліментів і радить вибрати те, що вам не йде, проведіть експеримент. Подумайте: а якби вона говорила подібне про себе – це б відповідало дійсності?

Наприклад, подруга пропонує вам зробити такий макіяж, який приховає недоліки вашої зовнішності, в той час як ви вважаєте, що їх у вас немає. А тепер подивіться на співрозмовницю і проаналізуйте: чи не намагається вона за цим приховати або виправдати свої недоліки?

Тип 4. Намагається змагатися завжди і в усьому

Є такі дівчата, які намагаються довести всім (і собі в тому числі), що вони краще. І звичайно, роблять це через близьку подругу.

Ви розповідаєте, як вперше приготували шарлотку і вона всім сподобалася – і подруга тут же говорить, що вміла прекрасно готувати цю страву ще в 5-му класі. Ви виграли в настільну гру, а суперниця розповідає оточуючим, що перемагає кожен раз, а вам сьогодні просто пощастило.

Якщо ситуації, в яких подруга намагається утвердитися за ваш рахунок, повторюються регулярно, то варто задуматися: чи потрібна вам в оточенні така людина – невпевнена в собі і з низькою самооцінкою.

Тип 5. Подруга, з якою у вас мало спільного

Ви дружили з дитинства, у вас завжди було багато спільного – зокрема, спогадів. Але ось ви відчуваєте, що говорите з нею на різних мовах.

Це нормально, адже люди змінюються. Як і їх звичаї, сприйняття світу, мислення – у міру розвитку і накопичення досвіду. І якщо виникає відчуття, що контакт з подругою починає втрачатися – це сигнал про те, що ви перебуваєте на різних рівнях усвідомленості.

Тип 6. Подруга-вампір

Напевно ви чули про таких людей, які витягують енергію з метою відновити свої ресурси / ауру. Для цього вони виливають на вас негатив, завантажуючи своїми проблемами і переживаннями.

Подруга-вампір буває вельми переконлива – і ось ви вже вірите, що ваше життя не таке хороше і легке, як здавалося. Адже з боку видніше, в якому жахливому світі ви живете і скільки у вас проблем насправді.

You cannot copy content of this page