fbpx

6 жіночих імен-оберегів з сильною енергетикою

У давнину люди дуже серйозно ставилися до імен. Та й у наш час багато батьків заглиблюються у вивчення імені, перш ніж якось назвати свою дитину. Тож не дивно, адже кожне ім’я має певну енергетику, яке сильно впливає на долю людини. Одне ім’я подарує дитині щасливе майбутнє, а інше принесе в життя горе і розчарування.

Сьогодні ми хочемо розповісти про жіночі імена, які мають найсильнішу енергетикою і служать оберегом.

1. Олександра
Енергетика дівчат, їх активність і сила, ніби магніт, притягують до себе хороших людей. Олександра володіє твердим і рішучим характером, тому нікому не дасть себе в образу. Незважаючи на вміння постояти за себе, Саша може бути дуже ніжною та жіночною дівчиною.

2. Вікторія
Вікторії характерна стійкість і жорсткість характеру, але не дивлячись на це, вона завжди залишається ніжною і уважною по відношенню до своїх близьких. Вікторія долає всі труднощі, зберігаючи позитивний настрій і віру в світле майбутнє. Дівчата з цим ім’ям ніколи не впадають у відчай, вони дуже позитивні, тому часто стають душею компанії.

3. Олена
Олена – це дівчина, яка впевнена в своїх силах. У молодості вона володіє п’янкою красою, а до старості стає мудрою і елегантною. Багатьом людям буває складно відірвати від Олени погляд, адже вона виділяє творчу, світлу енергію, яка притягує до себе увагу оточуючих.

4. Анастасія
Анастасія володіє ясним розумом і стійким характером. Дівчина дуже швидко адаптується до складних життєвих обставин, вона здатна вибратися з будь-якої колотнечі. Жвавий характер не дозволяє кривдникам зачепити почуття Анастасії, вона здатна дати відсіч і відстояти свої почуття.

5. Катерина
Катерина відрізняється своїми розумовими здібностями і великою цікавістю. Вона знає собі ціну і має безліч талантів. Катерина дуже добра і завжди готова простягнути руку тим, хто цього потребує.

6. Дар’я
Дарина наполеглива, розумна і тому завжди домагається поставленої мети. Якщо потрібно, вона здатна піти по головах, щоб отримати бажане. Дуже часто ці дівчата мають яскраву зовнішність і завзятий характер, що привертає увагу багатьох чоловіків.

Related Post

Яким знакам зодіаку категорично протипоказано збирати грошіЯким знакам зодіаку категорично протипоказано збирати гроші

Астрологи кажуть, що далеко не всім людям корисно економити. Є ті, кому потрібно вчитися бути справжніми розтринькувачами і ні в якому разі не збирати. Розберемося, кому з представників зодіаку потрібно

Типи жінок, які ризикують назавжди залишитися самотнімиТипи жінок, які ризикують назавжди залишитися самотніми

Дівчата з дитинства мріють зустріти «принца на білому коні», який, ставши на одне коліно, запропонує їм свої руку і серце в знак чистої і світлої любові. Але, на жаль, здійснити

6 знаків Зодіаку, які розбагатіють восени 20206 знаків Зодіаку, які розбагатіють восени 2020

Початок осені – це чудовий час, щоб відкрити нову главу життя, позбутися від боргів і розбагатіти. Прийти до достатку і процвітання буде простіше 6 Знакам Зодіаку. Яким? Про це розповідають

facebook