6 жіночих імен-оберегів з сильною енергетикою

У давнину люди дуже серйозно ставилися до імен. Та й у наш час багато батьків заглиблюються у вивчення імені, перш ніж якось назвати свою дитину. Тож не дивно, адже кожне ім’я має певну енергетику, яке сильно впливає на долю людини. Одне ім’я подарує дитині щасливе майбутнє, а інше принесе в життя горе і розчарування.

Сьогодні ми хочемо розповісти про жіночі імена, які мають найсильнішу енергетикою і служать оберегом.

1. Олександра
Енергетика дівчат, їх активність і сила, ніби магніт, притягують до себе хороших людей. Олександра володіє твердим і рішучим характером, тому нікому не дасть себе в образу. Незважаючи на вміння постояти за себе, Саша може бути дуже ніжною та жіночною дівчиною.

2. Вікторія
Вікторії характерна стійкість і жорсткість характеру, але не дивлячись на це, вона завжди залишається ніжною і уважною по відношенню до своїх близьких. Вікторія долає всі труднощі, зберігаючи позитивний настрій і віру в світле майбутнє. Дівчата з цим ім’ям ніколи не впадають у відчай, вони дуже позитивні, тому часто стають душею компанії.

3. Олена
Олена – це дівчина, яка впевнена в своїх силах. У молодості вона володіє п’янкою красою, а до старості стає мудрою і елегантною. Багатьом людям буває складно відірвати від Олени погляд, адже вона виділяє творчу, світлу енергію, яка притягує до себе увагу оточуючих.

4. Анастасія
Анастасія володіє ясним розумом і стійким характером. Дівчина дуже швидко адаптується до складних життєвих обставин, вона здатна вибратися з будь-якої колотнечі. Жвавий характер не дозволяє кривдникам зачепити почуття Анастасії, вона здатна дати відсіч і відстояти свої почуття.

5. Катерина
Катерина відрізняється своїми розумовими здібностями і великою цікавістю. Вона знає собі ціну і має безліч талантів. Катерина дуже добра і завжди готова простягнути руку тим, хто цього потребує.

6. Дар’я
Дарина наполеглива, розумна і тому завжди домагається поставленої мети. Якщо потрібно, вона здатна піти по головах, щоб отримати бажане. Дуже часто ці дівчата мають яскраву зовнішність і завзятий характер, що привертає увагу багатьох чоловіків.

You cannot copy content of this page