7 неочікуваних кроків до залучення багатства

Ось 7 кроків, які допоможуть позбавитися від дефіцитного мислення і принести більше достатку, щастя і безпеки у Ваше життя:

Крок 1. Встановіть чіткий намір.

Що багатство представляє собою для Вас? Чи є конкретна сума грошей, яку ви хочете мати? Чим конкретніше Ви визначите, чого хочете, тим легше буде це залучити.

Крок 2. Цінуйте гроші, які у вас є зараз.

Замість того, щоб зациклюватися на тому, що ви втратили, зосередьтеся на тому багатстві, яке у вас є. Пам’ятайте, що вдячність – це ворота до більшого достатку.

Крок 3. Змініть своє мислення від нестачі до достатку.

Усвідомлюйте енергію, яку ви витрачаєте кожен раз, коли Ви витрачаєте, отримуєте або говорите про гроші. Наступного разу, коли Ви оплачуєте рахунок, замість того, щоб дозволяти собі злитися або дратуватися, постарайтеся бути вдячними за те, що у Вас є гроші, щоб заплатити за нього.

Крок 4. Перестаньте порівнювати себе з іншими.

Порівняння себе з іншими не найкраще використання вашого часу і енергії. Тому не попадайтеся в пастку порівняння. Замість того, щоб конкурувати з іншими, змагайтеся з самим собою, стаючи кращим, ким ви можете бути.

Крок 5. Дізнайтеся, як ефективно управляти своїм багатством.

Якщо Ви з усіх сил намагаєтеся керувати грошима, які у вас є, то це буде тільки складніше, коли Ви заробите ще більше грошей. Тому зробіть усвідомлений вибір, щоб навчитися цій темі і взяти на себе відповідальність за свої фінанси.

Крок 6. Виправте Ваші відносини з грошима.

Хороші відносини засновані на любові і повазі, і Ваші стосунки з грошима нічим не відрізняються. Оскільки гроші – це кінцевий результат всієї Вашої важкої роботи і зусиль, чому б не бути добрішими до них, краще усвідомлюючи свої думки і думки з цього приводу?

Крок 7. Вилікуйте себе від «негідних» обмежуючих переконань.

Так, Ваше серце може жадати будинок з 5 спальнями на пляжі або щорічний творчу відпустку протягом усього року. Але якщо на підсвідомому рівні Ви насправді не вірите, що заслуговуєте цих речей, то, швидше за все, у Вас їх ніколи не буде, і жоден з перерахованих вище кроків просто не матиме значення.

Ось чому так важливо вірити, що Ви гідні всього щастя, достатку і любові у Всесвіті.

You cannot copy content of this page