7 помилок, які роблять 99% жінок

Я вважаю, що жінка будує відносини. Знаєте, чому я не консультую парами? Тому що, як правило, чоловік просить довести, що жінка неправа. І нічого іншого від психолога він не чекає. Я вважаю, що чоловік реагує тільки на жінку. Він не буде так реагувати на психолога. Я працюю з жінками тільки тому, що свято вірю в те, що, коли змінюється жінка, змінюється ставлення чоловіка до неї.

У цій статті 7 найпоширеніших помилок, з якими мені доводилося стикатися.

Помилка № 1: Ви читаєте багато моралей

Основна помилка у відносинах – це багато розмов з боку жінки. І це не просто балаканина. Це коли, замість того щоб пояснити причину свого смутку, вона каже: «Я тобі поясню, як правильно! Я ж знаю! Ти ж не знаєш, ти взагалі … » Вона починає свої моралі, наприклад, в машині, в момент, коли він навіть не може з неї вийти. І продовжує всю дорогу виносити йому мозок на незначну тему. Потім вони приїжджають додому, їдять, лягають спати, займаються сексом, і вранці все повторюється.

Помилка № 2: Вас кидає з крайності в крайність

У жінок є ще одна часта помилка. Вони постійно впадають в крайність – «доступність завжди» або «абсолютна недоступність». Є 2 моменти:

1. Коли жінка доступна своєму партнеру для близькості незалежно від його поведінки, вона втрачає цінність як для себе самої, так і для партнера.

2. Коли жінка займає позицію жорсткого лідера або «мами» в сім’ї, до неї пропадає сексуальний потяг. Тому що в голові чоловіка «мама» і «секс» – це дві різні речі. «Мама» – для любові, а для сексу потрібно шукати іншу жінку.

Жінка – це комбінація дівчинки і мами. Укупі у нас виходить спокійна, гармонійна жінка, яка вміє виявляти гнучкість. Мама не може проявляти гнучкість, так як постійно про щось турбується і повинна бути правильною. А дівчинка не може проявляти гнучкість просто тому, що вона дурна.

Коли жінка вчиться себе відчувати, вона розуміє, що таке спокійна радість. І вчиться знаходити інструменти для приходу до такого стану.

Жінки чекають, що прийде чоловік, який зробить щось, і стане добре. Або не стане добре. Тому що потреба в любові – це базова потреба. Базові потреби ми можемо реалізовувати тільки самостійно. І, якщо жінка не вміє задовольняти свої базові потреби самостійно, буде наростати невдоволення. Хоча, здавалося б, вона робить так, як потрібно, і чоловік робить так, як пишуть в журналах. Але вона не відчуває. І ось це призводить до того, що люди розлучаються.

Помилка № 3: Ви лупите тигра тапком

Жінка часто намагається донести до чоловіка, що він не відповідає її уявленням. Вона постійно повторює такі твердження, як: «Ти лінивий!», «Скільки можна?», «Ти ніколи не заробляєш грошей», «Коли ти приймеш рішення?». І донесення інформації до нього з такої позиції в підсумку зробить з нього «кота», який не захоче до неї приходити.

У мене є така алегорія, коли ми беремо тигра і лупимо його тапком кожен день. Говоримо йому про те, що він не сильний і не тигр. Я пропоную жінкам говорити такі фрази, як «Ти знаєш, мені сумно», «Ти знаєш, я дуже засмучена, тому що я пояснювала тобі, як для мене важливо це, в надії що ти мене зрозумієш». Таким чином, жінка наділяє чоловіка відповідальністю. Це дуже важливо. Тому що всі жінки чекають відповідальності. І представнику сильної половини людства набагато легше зробити так, щоб жінка відчувала себе комфортно, ніж пізніше відповідати за те, що їй сумно.

Помилка № 4: Ви не усвідомлюєте, що таке щастя

Я працюю вже 15 років і довгий час не розуміла, чому дівчата з абсолютно різними статусами, віком, досвідом і вихованням роблять одні й ті ж помилки. І що я зрозуміла? Те, що відповідальність батьків величезна. Батьки повинні дати своїй дочці досвід відчуття щастя, за яким вона пізніше буде ідентифікувати себе в соціумі. Наприклад, мене не вчили відчувати щастя. І, коли дівчинка виходить в життя, вона не знає, що таке стан щастя. Вона знає стан фрагментарних нагород за гарні оцінки, хорошу поведінку або що-небудь ще. І ось вона виходить в життя, не знаючи, що таке щастя, і зустрічає чоловіка, який говорить: «Я щастя!» Вона бере його до себе. Проходить 2-3 роки, а вона щастя не відчуває.

Основне завдання батьків – передати своїм дітям, що таке щастя. І, якщо жінка виховує і культивує в собі почуття спокійної радості, вона вирішує відразу два завдання.

Помилка № 5: Ви не виховуєте ласку в дітях

У мого знайомого є дочка, якій 3 рочки. Коли вона до нього підходить, то відразу проявляє ласку. За великим рахунком, природа показує істинну поведінку дівчини. Якби жінка вела себе весь час так, то у чоловіка не було б жодних шансів залишитися байдужим. Але куди це все пропадає з віком? Чому, коли ти починаєш спілкуватися з дівчиною, потрібно стільки часу чекати, поки вона до тебе виявить ласкаву поведінку? Коли жінки були дітьми, вони робили це несвідомо. Чому їх потрібно вчити цьому заново?

Це тривожність. Досвід попередніх відносин. Коли дівчину обдурили три рази, вона починає думати: «А раптом йому це не потрібно? Раптом він мене відштовхне? »

Коли я пригорнусь до нього, скажу ласкаве слово, то у нього не буде виходу бути поганим. Точно так само і наші діти. Перше – потрібно завжди приймати їхні почуття. Якщо дочка плаче, ніколи не можна говорити їй про те, що вона плаче через дурниці. Потрібно сказати про те, що ви б теж плакали на її місці. Потрібно співпереживати. Один з інструментів полягає в тому, щоб дати зрозуміти дитині, що з нею все в порядку. Потрібно сказати: «У будь-якій ситуації я з тобою». І потрібно зупиняти себе від моралей. Дуже багато хто говорить: «Я в будь-якій ситуації з тобою, але ти послухай, коли я була в твоєму віці …» І починається …

Помилка № 6: Ви не даєте чоловікові говорити

Чоловік повинен навчитися говорити. Коли він не розмовляє, жінка відчуває себе непотрібною. Проблема в тому, що вони будують плани на самоті і не обговорюють їх з жінкою. Якщо він скаже: «Сьогодні я працюю для того, щоб через три роки купити нам будинок», – то жінка з радістю його підтримає. В очах же чоловіка, якщо він з нею живе, приходить додому і їсть суп, значить – він її любить. Але жінці це не зрозуміло. Жінки запитують: «Як мені зрозуміти те, що він мало на мене дивиться, пізно приходить і спить в іншій кімнаті?» Коли я задаю це питання чоловікам, то вони відповідають: «Ну я ж з нею! Все нормально». З жінками треба розмовляти. Потрібно говорити: «Я втомився. Приготуй мені ось таку страву ». І вона буде щаслива.

Як доносити до чоловіків, що вам це потрібно?

Справа в тому, що жінки бачать детально. Тобто складають з фрагментів загальну картину. А чоловіки бачать загальну картину. Коли жінка щось робить і питає у чоловіка: «Ну як?», – в голові у нього відбувається вибух. Він думає, що якщо зараз скаже і не вгадає, то буде скандал.

Помилка № 7: Ви не усвідомлюєте свою красу

Чому жінка, коли виходить на вулицю, годинами стоїть біля дзеркала і хоче виглядати трішки краще для незнайомих людей, але не знаходить часу для того, щоб добре виглядати гарною вдома для свого чоловіка? Це відбувається тому, що жінку турбує громадська думку. Її чоловік вже поруч. Їй набагато важливіше, що не чоловік скаже щось чудове, а хтось чужий скаже чоловікові про те, яка в нього гарна дружина.

Це не зовсім здорова позиція, і її треба викорінювати. Я вважаю, що бути красивою – це робота для жінки до кінця життя. Неважливо, скільки їй років. Неважливо, ким вона працює. Ні в якому разі не можна запускати себе.

Прості техніки для того, щоб бути щасливою:

  • Подумайте: «Яке задоволення я собі сьогодні доставлю?»
  • Проходьте 4 кілометри в день пішки. Це не повинно бути «тут 500 метрів зараз, 500 – потім». Потрібно проходити відразу 4 кілометри.
  • Пийте воду! Вимивайте депресію з організму.
  • Говоріть собі: «Я себе схвалюю!» Як можна частіше.
  • Якщо коротко: робіть вранці те, що ви любите. І день почнеться добре.

    Автор: психолог Анна Іотко

You cannot copy content of this page