fbpx

7 причин навчитися фліртувати

Ви думаєте, що флірт – це розвага для вільних жінок і самотніх чоловіків? Зовсім ні! Фліртувати можна і без далекосяжних намірів, просто так, для настрою.

В першу чергу, флірт з представниками протилежної статі – це чіткий сигнал: «Ви привабливі, я теж вам подобаюсь, до чого даремно час втрачати?».

Але загравання може бути просто обміном позитивною енергією і принесе вам чимало користі. Фліртуйте, і тоді …

Підвищиться самооцінка
Флірт, нехай навіть і цілком невинний, дає нам відчуття, яке можна назвати: «Я вмію подобатися, я красива жінка». Всі ці кокетливі погляди, посмішки, жарти – чоловік буде марнувати їх в вашу сторону, тільки якщо знайде вас дійсно привабливою. Тому флірт переконливіше будь-якого компліменту, адже приємні слова ми часом кажемо просто з ввічливості. Причому це безпечний спосіб підняти власну самооцінку, оскільки можна не боятися нарватися на відмову. Адже про яку відмову може йти мова, якщо ви нічого не пропонували? Напівпосмішка, напівнатяк – не більше того.

Відносини з чоловіком стануть краще
І це зовсім не сарказм. Адже дуже часто жінки, які багато років живуть з одним партнером, взагалі перестають сприймати його як чоловіка. Він може бути ким завгодно – другом, помічником, главою сім’ї, батьком ваших дітей, добувачем, але ви забуваєте, що він ще й бажаний чоловік. Флірт на стороні підтримує вашу сексуальну жіночу енергію на високому рівні. І цю енергію ви потім віддаєте чоловікові – говорите йому компліменти, надаєте знаки уваги.

Ви станете більш привабливою
Привабливість – це історія не тільки про розкішне волосся, правильні риси обличчя і довгі ноги. Як виглядає по-справжньому гарна жінка? Вона часто і легко посміхається, вона не хмуриться, не сутулиться, стежить за собою, витончено рухається – всім своїм виглядом випромінює легкість, невимушеність і упевненість в собі. Регулярний флірт тримає вас в тонусі, змушує стежити за зовнішністю, поставою, виразом обличчя. Ви підсвідомо приймаєте більш виграшні пози, часто дивитеся в дзеркало, щоб поправити макіяж і зачіску, і не дозволяєте собі вийти з дому з брудним волоссям. В результаті ви дійсно виглядаєте краще.

Зміниться настрій
Похмурий зимовий день, вставати доводиться затемна, на вулиці холодно, на носі річний звіт – є від чого впасти у зневіру. Флірт – відмінні ліки від зимової хандри. На роботі можна перекинутися парою жартів з охоронцем на вході, під час обідньої перерви пофліртувати з колегою, і день вже не здається таким сірим і безпросвітним. Усвідомлення власної привабливості піднімає настрій краще шоколаду і походу по магазинах.

Флірт і робота
Головний фактор тут – перемикання уваги. Чим одноманітніше робота, тим більше шансів, що рано чи пізно вас наздожене «синдром емоційного вигорання». І тоді при одному слові «робота» вам захочеться залізти з головою під ковдру і не вилазити звідти навіть під страхом звільнення. Щоб цього не сталося, потрібно намагатися зробити свої трудові завдання якомога різноманітнішими, а якщо не виходить, то частіше перемикатися. Можна попити чаю, послати СМС чоловікові, перевірити (але тільки на п’ять хвилин, не більше!) повідомлення у соціальних мережах, подивитися у вікно. А можна перекинутися грайливими поглядами з колегою – і все, мозок переключився, трохи відпочив і знову готовий до роботи.

Зміцніє здоров’я
Несподіваний ефект, але повіримо на слово американським лікарям. Вони стверджують, що флірт нормалізує рівень гормонів стресу, знижує ризик серцево-судинних захворювань, зменшує тривожність – все це позитивно позначається на вашому психічному і фізичному здоров’ї.

Ви навчитеся спілкуватися
Якщо ваша робота так чи інакше пов’язана зі спілкуванням, то флірт може стати тренажером для відточування комунікативних навичок. Поговорили про погоду, зробили комплімент, привітно посміхнулися – вміння подобатися і невимушено розмовляти з малознайомими людьми стане в нагоді, якщо вам доводиться працювати з різними клієнтами. Найкращі працівники в сфері продажів виходять з невиправних кокеток – це вам будь-який фахівець з кадрів підтвердить.

Related Post

8 правил відносин, які ви ніколи не повинні порушувати8 правил відносин, які ви ніколи не повинні порушувати

1. Залишайтеся вірними Це само собою зрозуміло, хоча ми всі знаємо, що не повинні обманювати фізично, не всі з нас знають про наслідки обману емоційного. Багато в чому емоційний роман

Чому Леви пам’ятають образи і як з ними дружитиЧому Леви пам’ятають образи і як з ними дружити

Людей, які народилися під знаком Лева, сміливо можна назвати щасливчиками. Це ті самі люди, які гармонійно поєднують в собі і креативність, і товариськість, і здатність до самостійного життя. Вони вміють

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для всіх знаків Зодіаку

3 серпня – повний місяць. У цей повний місяць підвищиться ризик розірвати відносини. Під загрозою ті пари, у яких давно не все гладко. Якщо ви зі своєю другою половинкою до

facebook