7 причин навчитися фліртувати

Ви думаєте, що флірт – це розвага для вільних жінок і самотніх чоловіків? Зовсім ні! Фліртувати можна і без далекосяжних намірів, просто так, для настрою.

В першу чергу, флірт з представниками протилежної статі – це чіткий сигнал: «Ви привабливі, я теж вам подобаюсь, до чого даремно час втрачати?».

Але загравання може бути просто обміном позитивною енергією і принесе вам чимало користі. Фліртуйте, і тоді …

Підвищиться самооцінка
Флірт, нехай навіть і цілком невинний, дає нам відчуття, яке можна назвати: «Я вмію подобатися, я красива жінка». Всі ці кокетливі погляди, посмішки, жарти – чоловік буде марнувати їх в вашу сторону, тільки якщо знайде вас дійсно привабливою. Тому флірт переконливіше будь-якого компліменту, адже приємні слова ми часом кажемо просто з ввічливості. Причому це безпечний спосіб підняти власну самооцінку, оскільки можна не боятися нарватися на відмову. Адже про яку відмову може йти мова, якщо ви нічого не пропонували? Напівпосмішка, напівнатяк – не більше того.

Відносини з чоловіком стануть краще
І це зовсім не сарказм. Адже дуже часто жінки, які багато років живуть з одним партнером, взагалі перестають сприймати його як чоловіка. Він може бути ким завгодно – другом, помічником, главою сім’ї, батьком ваших дітей, добувачем, але ви забуваєте, що він ще й бажаний чоловік. Флірт на стороні підтримує вашу сексуальну жіночу енергію на високому рівні. І цю енергію ви потім віддаєте чоловікові – говорите йому компліменти, надаєте знаки уваги.

Ви станете більш привабливою
Привабливість – це історія не тільки про розкішне волосся, правильні риси обличчя і довгі ноги. Як виглядає по-справжньому гарна жінка? Вона часто і легко посміхається, вона не хмуриться, не сутулиться, стежить за собою, витончено рухається – всім своїм виглядом випромінює легкість, невимушеність і упевненість в собі. Регулярний флірт тримає вас в тонусі, змушує стежити за зовнішністю, поставою, виразом обличчя. Ви підсвідомо приймаєте більш виграшні пози, часто дивитеся в дзеркало, щоб поправити макіяж і зачіску, і не дозволяєте собі вийти з дому з брудним волоссям. В результаті ви дійсно виглядаєте краще.

Зміниться настрій
Похмурий зимовий день, вставати доводиться затемна, на вулиці холодно, на носі річний звіт – є від чого впасти у зневіру. Флірт – відмінні ліки від зимової хандри. На роботі можна перекинутися парою жартів з охоронцем на вході, під час обідньої перерви пофліртувати з колегою, і день вже не здається таким сірим і безпросвітним. Усвідомлення власної привабливості піднімає настрій краще шоколаду і походу по магазинах.

Флірт і робота
Головний фактор тут – перемикання уваги. Чим одноманітніше робота, тим більше шансів, що рано чи пізно вас наздожене «синдром емоційного вигорання». І тоді при одному слові «робота» вам захочеться залізти з головою під ковдру і не вилазити звідти навіть під страхом звільнення. Щоб цього не сталося, потрібно намагатися зробити свої трудові завдання якомога різноманітнішими, а якщо не виходить, то частіше перемикатися. Можна попити чаю, послати СМС чоловікові, перевірити (але тільки на п’ять хвилин, не більше!) повідомлення у соціальних мережах, подивитися у вікно. А можна перекинутися грайливими поглядами з колегою – і все, мозок переключився, трохи відпочив і знову готовий до роботи.

Зміцніє здоров’я
Несподіваний ефект, але повіримо на слово американським лікарям. Вони стверджують, що флірт нормалізує рівень гормонів стресу, знижує ризик серцево-судинних захворювань, зменшує тривожність – все це позитивно позначається на вашому психічному і фізичному здоров’ї.

Ви навчитеся спілкуватися
Якщо ваша робота так чи інакше пов’язана зі спілкуванням, то флірт може стати тренажером для відточування комунікативних навичок. Поговорили про погоду, зробили комплімент, привітно посміхнулися – вміння подобатися і невимушено розмовляти з малознайомими людьми стане в нагоді, якщо вам доводиться працювати з різними клієнтами. Найкращі працівники в сфері продажів виходять з невиправних кокеток – це вам будь-який фахівець з кадрів підтвердить.

You cannot copy content of this page