7 причин не будувати відносини з Тельцями

Якщо у вас є вибір, з яким знаком зодіаку будувати відносини, астрологи радять уникати Тельців, не дивлячись на їх зовнішню привабливість. Цьому є 7 причин.

1. Особистий простір. Тельцю він не просто важливий, він повинен бути і це не обговорюється. Це вкрай незалежний знак, у якого навіть в найбільш гармонійних відносинах завжди є свої інтереси і свої друзі. Як би Телець вас не любив, йому важливо відчувати, що у нього є власне життя. Якщо партнер її не визнає, він втече при першій слушній нагоді.

2. Небажання йти на компроміс. У відносинах Телець той, хто дозволяє себе любити. Він схильний маніпулювати другою половинкою і постійно висуває умови, на яких готовий ці відносини будувати. Якщо ви не хочете «прогинатися» постійно, краще і не починати.

3. Сварки на порожньому місці з Тельцем виникають постійно. Якщо йому захочеться злити свій негатив, він знайде найменшу зачіпку і влаштує скандал. Не дарма астрологи вважають їх енергетичними вампірами, які таким чином «заряджають» свою батарейку.

4. Песимізм властивий цьому знаку від народження. Телець завжди готується до гіршого результату справи, навіть якщо це суща дрібниця. Навіть отримавши бажане, Телець часто незадоволений, тому що йому здається, що він міг би домогтися більшого. А вже через дрібниці радіти він не вміє абсолютно. Буде ображений, якщо його визнають песимістом, оскільки сам впевнений, що він – реаліст.

5. Телець постійно вимагає уваги: ​​його потрібно розважати, «гладити по голівці», постійно чимось дивувати. В іншому випадку він швидко занудьгує і знайде того, з ким буде набагато цікавіше.

6. Телець не терпить конкуренції: партнер завжди повинен бути на другому плані. Якщо він відчує, що його перевершили навіть в якоїсь нісенітниці, може образитися або стати агресивним. У будь-якому випадку, напруженість у відносинах гарантована.

7. Відсутність терпіння – ще один неприємний аспект. Телець хоче отримати все і відразу, і неважливо, що часто це фізично неможливо. «Пробка» на дорозі, очікування біля кабінету лікаря, черга до каси здатні вивести Тельця з себе миттєво, а відіграється він на тому, хто опиниться поруч.

Якщо ви, прочитавши все це, не передумали заводити стосунки з Тельцем, розкриємо один важливий секрет, який може перекрити вищесказане – цього знаку немає рівних в ліжку. А тепер – вибір за вами!

You cannot copy content of this page