7 речей, які не можна підбирати на вулиці

У наш час, коли магією і езотерикою цікавиться кожен другий, а опису різного виду магічних обрядів доступні будь-якому бажаючому,  взагалі не можна ніколи нічого підбирати на вулиці, навіть нехай це буде повний гаманець доларів або ювелірна прикраса, що стоїть величезних грошей. Тому як гроші витратяться, а натомість цілком можливо ви віддасте свій спокій, щастя, здоров’я або навіть життя.

Існують деякі обряди, наприклад, щоб продовжити життя людини, в яких в якості відкупу виступають якраз таки дуже дорогі і цінні речі. Але проблема в тому, що людина швидше за все навіть не встигне скористатися знахідкою.

До яких знайдених речей не можна навіть торкатися?

Прикраси і коштовності
Золото, срібло, платина – це благородні метали, які є відмінними провідниками не тільки току, а й людської енергії. Через них наводять порчу та вроки, приворожують і відворожують – варіантів їх використання – сотні, як то кажуть, на будь-який життєвий випадок.

Наприклад, обручку часто залишаєть на вулиці, щоб хтось її знайшов і взяв собі, тим самим надавши любовні невдачі колишнього власника. І навіть якщо кільце було втрачено випадково, його примірка призведе до того, що ви заберете чужі проблеми собі.

Золото, платина і срібло пам’ятають ауру колишнього господаря. Якщо носити знайдену прикраса постійно, вона буде поступово змінювати ваше біополе і долю, доставляючи дискомфорт і заважаючи щастю.

Годинники
Це одна з найбільш небезпечних знахідок, тому що через них досвідчені чаклуни продовжують життя важко хворій людині. За допомогою спеціального обряду вмираюча людина і людина, що підняла годинник змінюються своїми термінами життя. Кажуть, що в момент смерті людини годинник, що належав їй, зупиняють свій хід назавжди. Тому дана річ має найпотужнішу енергетичну зв’язком зі своїм власником. Така знахідка небезпечна не тільки для здоров’я і благополуччя, а й життя.

Наручний годинник з тріснутим склом – особливо небезпечна річ, яку після знаходження слід обійти стороною.

Монети
Металеві гроші не володіють власною енергетикою, тому легко насичуються чужою, як позитивною, так і негативною. У першому випадку знайдена монетка може перетворитися в ваш талісман, що залучає багатство. У другому ж випадку знахідка буде володіти руйнівною силою і може запросто призвести до банкрутства. Гроші часто стають об’єктом, на який чаклуни зводять псування, зроблену на злидні.

Натільний хрест
Ви не можете знати, що за людина носила цей хрест, які помисли були в його голові, які гріхи він замолював перед своїм хрестом. Крім того, ця річ завжди дуже тісно пов’язана з життєвим шляхом того, кому належала. Підбираючи і надягаючи на себе хрестик, ви як би прирікаєте себе «нести чужий хрест» і жити не своїм життям. Мало того, що ваша доля в корені зміниться, ви ще будете розплачуватися за чужі непристойні діяння.

Булавка, голка
Будь-які гострі предмети, виготовлені з металу, легко зарядити негативною енергією. Вони рідко губляться і тим більше виявляються на вулиці випадково загублені або викинуті. Якщо ви зіткнулися з подібною знахідкою, насторожитеся. Не торкайтеся до неї голими руками. Можливо, хтось звів на голку або шпильку псування і викинув, щоб вона перейшла на іншу людину.

Звичайно, шпильку могли носити як оберіг і втратити, але чи варто так ризикувати, підбираючи цю річ?

Речі зроблені своїми руками
Сюди відносяться іграшки, статуетки, ляльки. Подібні предмети люди найчастіше знаходять у себе в будинку і виносять на вулицю з метою позбутися від сильного псування. Наприклад, ляльку-мотанку зазвичай використовують для привороту. Тому ймовірність того, що знайдена річ володіє негативною енергетикою, вкрай висока, особливо, якщо ви знайшли її в покинутому місці або на перехресті.

Принести додому такий предмет – приректи себе і своїх родичів на хворобу, сварки і безгрошів’я.

Ключ
Багато хто втрачає ключі. В даному випадку немає нічого небезпечного, якщо ви підберете таку знахідку. Але слід знати, що професійні маги і ворожки використовують ключі для проникнення в чиїсь думки і душу. Нерідко ключі застосовуються в любовній магії, коли потрібно замкнути серце людини на замок. Рідше ці вироби використовують для замикання проблем, щоб потім викинути на вулиці ключ, який хтось підбере і тим самим візьме собі чуже невезіння. Піднявши з землі або підлоги один зі знайдених предметів, описаних вище, ви ризикуєте порушити цілісність власного біополя, накликати на себе різні неприємності і хвороби.

Будьте розсудливі і ставтеся з побоюванням до знайдених речей!

Що робити, якщо підібрав зіпсовані річ
А що ж робити, якщо хтось із знайомих вам людей, не знаючи або поскупившись підняв одну з таких речей?

По-перше, обов’язково віднести знахідку туди, де знайшли і покласти її на те ж саме місце зі словами – “Я взяла, я і повернула. Хто віддав, той назад забрав. Амінь.»

По-друге треба провести обряд від піднятго псування. Їх існує кілька, але тут найпростіші.

Слід замісити тісто для млинців, спекти один млинець, під час заходу сонця наговорити на нього такі слова:

«В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Сонце на захід, Місяць на схід. А біда з мене, раби Божої (ім’я), на результат. Їхав святий Єгорій на білому коні до високої гори. За святим три пса втікали, не гавкали і не верещали. Один пес лиже зорю, Другий пес лиже Місяць, А третій пес зжер лиху біду. Єгорій святий, повтори за мною, За Божої рабою (ім’я): Хто клав, той взяв, хто підібрав – втратив. Господи, нехай третя паща хвацько візьме, І на своє волохате тіло забере. Христос Бог зі мною, Божої рабою (ім’я). В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь ».

Блина слід віддати бродячому собаці, і простежити, щоб вона його обов’язково з’їла.

Так що нічого і ніколи не підбирайте на вулиці, а тим більше не приносите в будинок, навіть якщо ви знайшли дуже цінну річ, – життя і здоров’я дорожче.

You cannot copy content of this page