8 правил відносин, які ви ніколи не повинні порушувати

1. Залишайтеся вірними
Це само собою зрозуміло, хоча ми всі знаємо, що не повинні обманювати фізично, не всі з нас знають про наслідки обману емоційного. Багато в чому емоційний роман завдає більше шкоди, ніж фізичний. Коли ви зустрічаєтеся зі своїм партнером, ви, по суті, говорите, що будете розповідати все, і не будете за спиною нічого робити.

Залишайтеся вірними їм як фізично, так і емоційно. Якщо ви шукаєте щось на емоційному рівні з кимось ще, ви порушуєте величезне правило відносин, яке може привести до необоротних наслідків.

2. Не сперечайтеся, щоб перемогти
Ви двоє більше будете свариться. Це неминуче. Тим не менш, важливо, щоб ви встановили правило відносин якомога швидше: не сперечайся, щоб виграти. Якщо ви будете вступати в кожен спір з менталітетом, що ви повинні виграти в кожній суперечці, це принесе багато шкоди, образи, і це буде сприяти подальшим сваркам.

Замість цього вам слід дотримуватися позиції, що суперечка – це просто засіб для вас двох знайти задовільне рішення, яке може просунути ваші відносини вперед. Іноді це буде означати, що ви визнаєте, що помилялися, навіть якщо знаєте, що це не так. Але агов, це просто те, що ви повинні зробити.

3. Любіть себе
Дуже важко любити когось іншого, коли ми не любимо себе. Коли ви вперше вступаєте у відносини з партнером, є дуже хороший шанс, що спочатку ви полюбили себе. Любов до себе полегшує іншим любов до нас. Тим не менше, якщо ви порушите це правило і розлюбите себе, відносинам буде дійсно складно розвиватися.

Чому? Ми отримуємо з всесвіту те, що вкладаємо в себе. Якщо ви ненавидіте себе більше, ніж любите, це почне проявлятися через втрату впевненості, втрату поваги і багато іншого. На цьому етапі відносини можуть бути піддані суворому випробуванню.

4. Бути добрим
Бувають дні, коли нам не хочеться бути добрими. Нам приснився кошмар, і ми просто хочемо що б ніхто нас не чіпав в даний момент. Однак, щоб бути добрим, насправді не потрібно ніяких зусиль. Більш того, це також буде мати позитивний ефект, змушуючи вас відчувати себе добре.

Важливо, щоб доброта стала настільки вкоріненою в ваших відносинах, що стала другою натурою. Зрештою, це повинно дійти до такої міри, що ви не зупиняєтеся думати про те, щоб зробити своєму партнерові чашку кави вранці, а замість цього ви просто робите це, тому що це те, що ви двоє робите один для одного. Будьте ласкаві один до одного, навіть коли у вас поганий день або ваш партнер зробив щось, що вас дратує.

5. Завжди прощайте
Якщо ваш партнер робить щось дійсно погане, залишається тільки одне – піти від цих відносин. Для всього іншого важливо, щоб ви пробачили і забули. Тримання образ дестабілізує відносини. Якщо ви будете продовжувати згадувати те, що зробили роки по тому, ваші відносини будуть боротися за те, щоб бути щасливими.

6. Будьте чесні
У фільмі «Комета» є рядок, в якому говориться, що всі відносини починаються з брехні. Звучить досить цинічно, але як тільки ми з кимось у відносинах є негласне правило, що відтепер ми будемо чесні один з одним. Чесність – це те, що будує довіру, а довіра дуже важливо для будь-яких відносин.

Без довіри все те, на чому будуються відносини, може розвалитися. Якщо ви виявите, що ви брешете, перестаньте це робити. Один раз збрехавши ви не помітите як зробите це в другій, третій і четвертий раз. Не встигнете озирнутися, як перестанете бути тим, ким вас вважав ваш партнер в самому початку.

7. Скажіть, про що ви думаєте
Якщо одного разу ви вирішите не говорити, про що ви думаєте, це шлях в нікуди. Говорити собі «нічого страшного, може здатися гарною ідеєю в даний момент момент, але в подальшому це може обернутися проти вас.

Спілкування є ключовим в будь-яких відносинах, і важливо, щоб ви поговорили зі своїм партнером, якщо щось думаєте. В іншому випадку навіть дрібні проблеми можуть розростатися і перерости в повне невдоволення. І саме в цей момент відносини дійсно починають погіршуватися.

8. Завжди слід особливо виправдовуватися
Нарешті, якщо ви допустили помилку, визнайте це. Візьміть на себе відповідальність і негайно вибачитеся. Якщо ви цього не зробите, ви будете з усіх сил намагатися знайти рішення в майбутньому, і це може створити серйозні розбіжності

You cannot copy content of this page