9 позитивних афірмації від Луїзи Хей, які змінять ваше життя на краще

Як покращити життя – питання, яке цікавить багатьох. Змінивши власне мислення, можна змінити і життя. Життя круто змінюється, а замість хвороб і невдач приходить здоров’я, щастя і успіх, коли людина упорядковує свої думки. Про позитивні установки – афірмації – світ дізнався з книг Луїзи Хей. Почніть і ви змінювати своє життя на краще.

Луїза Хей – американський психолог, одна із засновників руху самодопомоги, автор понад тридцяти бестселерів з психології, в тому числі широко відомої в світі книги “You Can Heal Your Life” ( «Ти можеш зцілити своє життя»).

Луїза Хей – яскравий приклад того, як, змінивши свідомість, можна змінити своє життя на краще. Луїза сама пройшла через надзвичайно складні випробування в житті, важке дитинство, сексуальне насильство, вона подолала страшну хворобу – рак. Їй вдалося не тільки вибратися з низки невдач і вирватися з рук смертельної недуги, а й передати свої знання людям, допомогти тисячам змінити своє життя на краще, подолати негаразди і хвороби.

В основі філософії Луїзи Хей лежить те, що самі негативні переконання, емоції і думки людини – головні причини хвороб, проблем і невдач. Змінивши мислення, можна зцілити тіло і змінити життя на краще. Зробити це можна за допомогою спеціальних установок – афірмацій.

З книги Луїзи Хей

«Отже, я прошу вас заглянути в себе і змінити свій образ думок.

Ставтеся до себе з увагою і любов’ю.

Будьте вдячні життю за все.

Ми народжуємося і вмираємо на самоті. У проміжку між народженням і смертю ми самі обираємо свій шлях.

Багатьом з нас з дитинства переконували, що ми не здатні подбати про себе. Як добре усвідомлювати, що ми вміємо це робити. Говоріть собі: «Що б не трапилося, я знаю, що зможу з цим впоратися».

Ми хочемо створити в собі багатий внутрішній світ. Нехай ваші думки стануть вашими найкращими друзями. Більшість людей постійно повертаються до одних і тих же думок. Підраховано, що щодня ми обдумуємо в середньому 60 000 думок, і більшість з них ті ж, що були вчора і позавчора. Так складається звичний негативний стереотип мислення. Живіть кожен день з новими думками. Нехай ці думки будуть творчими. Придумуйте нові способи вирішення старих справ. Виробіть міцну життєву філософію, на яку ви зможете спертися в будь-яких випадках.

Моя особиста філософія така:

Я завжди в безпеці, і Бог береже мене
Мені відкривається істина про все, що мені потрібно знати
Все, в чому я потребую, приходить до мене в потрібний день і годину
Життя – це радість, і воно переповнено любові
Я кохаю і я кохана
Я здорова і повна життєвих сил
Все, що я роблю, приносить мені успіх
Я змінююся і росту духовно
У моєму світі все вже добре
Ви завжди зможете внести в цей перелік зміни і доповнення. Створіть свої власні позитивні закони і живіть по ним вже з цього дня, пам’ятайте про те, що єдина сила, яка могла б зашкодити вам або зруйнувати ваш світ, це ваші власні думки і переконання. А думки і переконання можна змінити ».

Здоров’я, удачі і духовного зростання вам

Related Post

10 звичок худих дівчат, які дозволяють їм не товстіти10 звичок худих дівчат, які дозволяють їм не товстіти

І чому ми так часто забуваємо про ці прості правила? Одне з найпопулярніших питань, яким задаються дівчата при схудненні: чому одні їдять і не товстіють, а інші змушені себе обмежувати? Причин

6 типів подруг, від яких треба тікати як від вогню6 типів подруг, від яких треба тікати як від вогню

Інакше вони повільно, але вірно зруйнують ваше життя. Майже напевно ви зможете пригадати в своєму оточенні подругу, яка вважає своїм обов’язком опустити вас з небес на землю, нарадити, як краще,

7 причин не будувати відносини з Тельцями7 причин не будувати відносини з Тельцями

Якщо у вас є вибір, з яким знаком зодіаку будувати відносини, астрологи радять уникати Тельців, не дивлячись на їх зовнішню привабливість. Цьому є 7 причин. 1. Особистий простір. Тельцю він