9 позитивних афірмації від Луїзи Хей, які змінять ваше життя на краще

Як покращити життя – питання, яке цікавить багатьох. Змінивши власне мислення, можна змінити і життя. Життя круто змінюється, а замість хвороб і невдач приходить здоров’я, щастя і успіх, коли людина упорядковує свої думки. Про позитивні установки – афірмації – світ дізнався з книг Луїзи Хей. Почніть і ви змінювати своє життя на краще.

Луїза Хей – американський психолог, одна із засновників руху самодопомоги, автор понад тридцяти бестселерів з психології, в тому числі широко відомої в світі книги “You Can Heal Your Life” ( «Ти можеш зцілити своє життя»).

Луїза Хей – яскравий приклад того, як, змінивши свідомість, можна змінити своє життя на краще. Луїза сама пройшла через надзвичайно складні випробування в житті, важке дитинство, сексуальне насильство, вона подолала страшну хворобу – рак. Їй вдалося не тільки вибратися з низки невдач і вирватися з рук смертельної недуги, а й передати свої знання людям, допомогти тисячам змінити своє життя на краще, подолати негаразди і хвороби.

В основі філософії Луїзи Хей лежить те, що самі негативні переконання, емоції і думки людини – головні причини хвороб, проблем і невдач. Змінивши мислення, можна зцілити тіло і змінити життя на краще. Зробити це можна за допомогою спеціальних установок – афірмацій.

З книги Луїзи Хей

«Отже, я прошу вас заглянути в себе і змінити свій образ думок.

Ставтеся до себе з увагою і любов’ю.

Будьте вдячні життю за все.

Ми народжуємося і вмираємо на самоті. У проміжку між народженням і смертю ми самі обираємо свій шлях.

Багатьом з нас з дитинства переконували, що ми не здатні подбати про себе. Як добре усвідомлювати, що ми вміємо це робити. Говоріть собі: «Що б не трапилося, я знаю, що зможу з цим впоратися».

Ми хочемо створити в собі багатий внутрішній світ. Нехай ваші думки стануть вашими найкращими друзями. Більшість людей постійно повертаються до одних і тих же думок. Підраховано, що щодня ми обдумуємо в середньому 60 000 думок, і більшість з них ті ж, що були вчора і позавчора. Так складається звичний негативний стереотип мислення. Живіть кожен день з новими думками. Нехай ці думки будуть творчими. Придумуйте нові способи вирішення старих справ. Виробіть міцну життєву філософію, на яку ви зможете спертися в будь-яких випадках.

Моя особиста філософія така:

Я завжди в безпеці, і Бог береже мене
Мені відкривається істина про все, що мені потрібно знати
Все, в чому я потребую, приходить до мене в потрібний день і годину
Життя – це радість, і воно переповнено любові
Я кохаю і я кохана
Я здорова і повна життєвих сил
Все, що я роблю, приносить мені успіх
Я змінююся і росту духовно
У моєму світі все вже добре
Ви завжди зможете внести в цей перелік зміни і доповнення. Створіть свої власні позитивні закони і живіть по ним вже з цього дня, пам’ятайте про те, що єдина сила, яка могла б зашкодити вам або зруйнувати ваш світ, це ваші власні думки і переконання. А думки і переконання можна змінити ».

Здоров’я, удачі і духовного зростання вам

You cannot copy content of this page