Anonymous виклали в мережу базу центробанку росії

Група хакерів Anonymous виклала у відкритий доступ десятки тисяч файлів з бази Центрального Банку росії, яку зламали два дні тому.

Про це 26 березня повідомили Anonymous у заяві у Twitter.

«Люди не повинні боятися свого уряду, уряди повинні боятися свого народу». Витік ЦБ РФ (28 ГБ) опублікував Anonymous», – йдеться в повідомленні.

Хакери зазначили, що поширили зламані документи «по різних точках в інтернеті», та пообіцяли ділитися ними по інших посиланнях, якщо доступ до інформації по цих лінках буде обмежено.

У пості даються посилання на файли з бази у двох частинах.

Також Anonymous записали звернення до керівника Кремля В. Путіна і заявили: «Ми у твоєму палаці, ми там, де ти їси, ми за твоїм столом, ми там, де ти спиш».

«Зараз ми публікуємо тисячі документів Центробанку російської федерації, різні транзакції, укази, доповіді. Люди дізнаються, яка насправді економіка росії. Декларації, кореспонденція, торгові угоди, підписані з іншими країнами, секрети твоїх олігархів. Твої конфіденційні відео і додатки, які ти використовуєш», – йдеться в ролику.

Related Post

У Лисичанську зруйновано школу, яка витримала дві світові та бій за місто в 2014-муУ Лисичанську зруйновано школу, яка витримала дві світові та бій за місто в 2014-му

У Луганській області вщент згорів один із найкращих освітніх закладів регіону — Лисичанська гімназія. Її побудували бельгійці більш як сто років тому. Про це 2 травня повідомив голова ОДА (ОВА)

У Харкові школяр коригував вогонь російської артилеріїУ Харкові школяр коригував вогонь російської артилерії

Обласне управління СБУ опублікувало у вівторок, 29 березня, відео допиту неповнолітнього у присутності його батька. Обличчя обох заблюрили, а голоси змінили. Слідство встановило, що росіяни встановили зв’язок із підлітком за

Глава МАГАТЕ прибув до України, щоб запобігти ризику аварій на ядерних об’єктах країниГлава МАГАТЕ прибув до України, щоб запобігти ризику аварій на ядерних об’єктах країни

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі прибув до України. Він проведе переговори про плановане надання МАГАТЕ термінової технічної допомоги для забезпечення безпеки та надійності ядерних об’єктів країни та запобігання ризику