Астролог розповів, жінки яких знаків відлякують чоловіків

Астрологи вважають, що деяким жінкам не виходить побудувати серйозні стосунки з чоловіками через складний характер. Ними були названі три представника жіночих знаків зодіаку, які відлякують чоловіків.

На думку астрологів, жінки, які народилися під сузір’ям Овна, обожнюють все тримати під контролем. Вони не люблять, коли партнер обмежує їх свободу.

Саме тому Овнам буває дуже важко підлаштуватися під чоловіка. Своєю зайвою упевненістю в собі представниці цього знака відштовхують партнера.

Жінки-Діви – перфекціоністка, вони до всіх пред’являють завищені вимоги. Подібна поведінка завжди відбивається на відносинах з чоловіком. Діви мають своє уявлення про ідеального партнера і вічно очікують від чоловіка більшого.

Жінка-Скорпіон через свою самодостатність ставить особисті інтереси вище бажань обранця, не кожен чоловік буде готовий бути терплячим поруч з такою жінкою.

Related Post

Чи є почуття в с*кcі без зобов’язаньЧи є почуття в с*кcі без зобов’язань

Якщо у відкритому обговоренні с*ксу з партнером ми досягли деякого прогресу, то розмови про випадкові сексуальні зв’язки як і раніше виявляються табуйовані. За останні десятки років у західній цивілізації відбулися

Що робити якщо чоловік веде себе як дитинаЩо робити якщо чоловік веде себе як дитина

Як часто жінки вимовляють цю фразу: «Мій чоловік як дитина!» Іноді жартома і з любов’ю, іноді стомлено і роздратовано, але факт залишається фактом – інфантильних чоловіків стає все більше. Справжня

Що Карлос Кастанеда радить жінкам, яким не щастить у коханніЩо Карлос Кастанеда радить жінкам, яким не щастить у коханні

Коли навколо все руйнується і просвіту в особистому житті не спостерігається, беру в руки книгу Кастанеди. Цитати Карлоса Кастанеди допомагають поглянути на світ, на себе і на свої дії по-іншому.