fbpx

Астролог розповів, жінки яких знаків відлякують чоловіків

Астрологи вважають, що деяким жінкам не виходить побудувати серйозні стосунки з чоловіками через складний характер. Ними були названі три представника жіночих знаків зодіаку, які відлякують чоловіків.

На думку астрологів, жінки, які народилися під сузір’ям Овна, обожнюють все тримати під контролем. Вони не люблять, коли партнер обмежує їх свободу.

Саме тому Овнам буває дуже важко підлаштуватися під чоловіка. Своєю зайвою упевненістю в собі представниці цього знака відштовхують партнера.

Жінки-Діви – перфекціоністка, вони до всіх пред’являють завищені вимоги. Подібна поведінка завжди відбивається на відносинах з чоловіком. Діви мають своє уявлення про ідеального партнера і вічно очікують від чоловіка більшого.

Жінка-Скорпіон через свою самодостатність ставить особисті інтереси вище бажань обранця, не кожен чоловік буде готовий бути терплячим поруч з такою жінкою.

Related Post

Жіноча магія по знаку Зодіаку: всі красуні трохи відьми!Жіноча магія по знаку Зодіаку: всі красуні трохи відьми!

Всі жінки від народження чаклунки. Заперечуй чи ні, але кожна панянка щодня користується магічними чарами, сама того не підозрюючи. Такі здібності є практично у кожної жінки, але варто тільки її

Що робити, якщо часто губишся в місцевості?Що робити, якщо часто губишся в місцевості?

Дістатися з пункту А в пункт Б – для деяких це непросте завдання, а то й справжній подвиг. «Топографічний кретинізм» – називають жартома цю неабияку проблему, часом додаючи, що жінки

facebook