Астролог склав рейтинг строгих матерів

Кожна мати любить свою дитину більше за всіх на світі.

З перших днів життя малюка вона намагається зробити все, щоб йому було добре. Але потім починається період, коли необхідно зайнятися вихованням свого чада, десь похвалити, десь посварити. І у кожної мами до цієї справи є свій підхід. У статті розповідається, як виховують дитину мами, в залежності від їх знаку зодіаку.

Жінки-Овни – це владні і норовливі особистості. З них виходять прекрасні керівники. І вдома, і на роботі вони виявляють такі якості, як строгість, ініціативність і стресостійкість. Така мати в змозі впоратися не тільки з однією дитиною, а й відразу з декількома дітьми. Вона зуміє правильно організувати роботу по дому і розподілити обов’язки.

Звикли в усьому проявляти лідерство Леви. Така мати тримає під контролем своїх дітей. Її дітлахи не сидять склавши руки, мама завжди придумає для них яке-небудь корисне заняття. Вона вважає, що діти повинні направляти свою енергію в потрібне русло, тому намагається відправляти їх на різні секції та гуртки, і крім цього особисто займається їх розвитком.

Часто виявляють зайву турботу про свою дитину жінки, народжені під знаком Діви. Вони надто переймаються за своє дитя, намагаються обгородити його від усіх можливих небезпек цього світу. А тому проявляють строгість по відношенню до дитини. Також багато часу вони присвячують його фізичному і розумовому розвитку.

Зайве вимогливі до своєї дитини часом бувають мами Скорпіони. Вони прагнуть дати своєму чаду все найкраще. Таким матерям хочеться, щоб її дитина виділялася на тлі інших, була самою ерудованою, охайною, спортивною, вихованою. У цьому прагненні жінка-Скорпіон може не помітити, як перевантажує своє дитя.

«Я краще знаю, що тобі потрібно» – девіз мами-Стрільця. Жінці-Стрільцю настільки не хочеться, щоб малюк робив будь-які життєві помилки, що вона намагається максимально його контролювати. Вона намагається все вирішити за дитину і через це не чує її думку. На цьому грунті між ними часто виникають конфлікти.

Намагається здійснювати контроль над своєю дитиною непомітно мати-Козеріг. Вона може зробити вигляд, що дає повну свободу дій, а сама буде спостерігати з боку за результатом. Наприклад, не перевірятиме щоденник дитини, але подзвонить вчителю і дізнається, як йдуть справи з навчанням. Такий метод дає їй зрозуміти, чи готова дитина до самостійності. І якщо результат негативний, вона допоможе знайти відсутній навик.

У жінки-Тельця сім’я завжди стоїть на першому місці. Вона прагне наповнити будинок теплом, затишком, ніжністю, турботою і взаєморозумінням. Мати-Телець прислухається до своєї дитини, намагається довіряти і привчає до самостійності. Але іноді вона все ж надто переймається за дитя і тому дбає про нього трохи більше, ніж потрібно.

Не схильна до прояву надмірного контролю над дитиною мати, чий знак зодіаку Риби. Завдяки своїм філософськими поглядами на життя, вона спокійно ставиться до того, що дитина може іноді отримати погану оцінку в школі або розбити коліна, впавши з велосипеда. Але ця мама дуже старається відучити своє дитя вередувати, істерики вона терпіти не може.

Привчає дитину до самостійності з ранніх років мати-Терези. Вона прекрасно розуміє, що коли-небудь йому доведеться жити окремо від батьків, самому приймати рішення, і неможливо стежити за своїм чадом все життя. Тому така мама прищеплює дитині впевненість у собі, відповідальність, здатність мислити логічно і основні життєві навички.

Жінка-Рак обожнює дітей. Така людина може впоратися навіть з цілою юрбою дітлахів в дитячому саду. Вона може навіть не проявляти строгість до дітей, але вони все одно будуть її слухатися. Ця мама ніби заздалегідь відчуває, чого хоче її малюк, що він задумав і що його турбує. В першу чергу вона вчить своє дитя поняттям про добро і зло, справедливості і чесності.

Намагається стати другом своїй дитині мати-Близнюки. Вона не сварить його за кожну провину, а намагається зрозуміти і спокійно пояснює, як потрібно поступати правильно. У такої матері завжди знайдеться час, щоб вислухати своє дитя і дати слушну пораду. Кожен день вона завойовує довіру дитини.

Жінка-Водолій постійно намагається вдосконалюватися в усьому, і виховання дитини – не виняток. Їй дуже хочеться зрозуміти, що діється в голові  маленької людини з перших днів життя. Для цього їй не лінь почитати і відповідну літературу. Мати-Водолій переконана, що необхідно займатися розвитком дитини кожен день.

You cannot copy content of this page