Астрологи назвали найбільш ледачих знаків Зодіаку

Вивчаємо, хто з знаків Зодіаку нероба, а хто, засукавши рукава, береться за будь-яке завдання і доводить все до логічного кінця.

Овен
Овни дуже люблять жити на широку ногу. І саме фінансове благополуччя ними рухає в прагненні працювати багато і добре заробляти.

Телець
Тельці хочуть сидіти під ковдрою з кухлем какао і отримувати багато грошей. На роботі повиннна бути людина, яка буде Тельця «подпінивать».

Близнюки
Близнюки гарні в забігах на короткі робочі дистанції і проектах, де треба багато працювати цілодобово, а потім буде період відпочинку.

Рак
Раків навряд чи можна назвати трудоголіками. Вони перші побіжать брати відпустку, відгули, додаткові вихідні. Покупка їх цікавить тільки заради сім’ї.

Лев
Лев – один з найбільш працьовитих знаків. Вони чітко розмежовують, коли потрібно багато працювати, а коли відпочити. І навіть відпочинок витрачають зазвичай на корисні хобі.

Діва
Діви – невтомні роботяги. Всі підуть додому, але Діва буде на роботі, поки не закінчить все. Такий перфекціонізм і працездатність приносять хороші фінансові плоди.

Терези
Терези відмінно працюють в команді і не бояться складних завдань. Досить швидко втомлюються і також швидко перезавантажуються. Дозволяють собі полінуватися в заслужені вихідні.

Скорпіон
У Скорпіонів свій оригінальний режим життя: то вони йдуть з головою в творчий пошук і цілковите неробство, то як скажені починають створювати нові проекти. На щастя, все доводять до кінця.

Стрілець
Стрільці не приховують – якби вони ви грали в лотерею, то кинули б все і відправилися в довічну подорож. І плювати на роботу, хай інші трудяться. Життя занадто цікаве без цієї жахливої ​​рутини.

Козеріг
Козероги і працьовитість це синоніми. Ніхто і ніщо не може їх зупинити, тому у них мільйон підробітків, постійний пошук нових проектів і способів реалізації.

Водолій
Творчі Водолії не люблять працювати, ходити в офіс. Вони із задоволенням пускаються в пошуки оригінальних способів заробітку, який не заважатиме байдикувати.

Риби
Риби хороші працівники – є в них і цілеспрямованість і інтерес до свого росту. Іноді на них нападає депресія, тоді Рибка хоче лежати, нічого не робити і сумувати.

You cannot copy content of this page