fbpx

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які не вміють любити

На думку астрологів, серед всіх знаків зодіаку не вміють любити тільки Близнюки.

Для представників знака любов не має ніякого значення. Вони вільно можуть міркувати про почуття, при цьому не відчуваючи ніяких відчуттів.

Зазвичай Близнюки не прагнуть до сімейних відносин. І навіть якщо вони раптом вирішуються на такий крок, то роблять це за певних умов.

Астрологи повідомляли, що категорично не сумісний союз Козерога й Овна. Наявні у представників знаку астральні роги говорять про те, що світу в цій парі не передбачається.

Вогняний і чуттєвий Овен зведе з розуму своєю поведінкою раціонального Козерога, у якого все сплановано до дрібниць. Овни будуть дорікати Козерогів в їх приземленості і емоційності. Однак найгірше, що представники обох знаків не поступатимуться один одному ні в чому. В основному такі пари розходяться.

Не менш фатальна пара – Скорпіон і Телець. Влюбливі Тельці присвячують себе чарівним Скорпіонам, однак вимагають до себе уваги. А самозакоханий Скорпіон до такого не здатний, він не збирається нікому поклоняться. Зазвичай такі відносини завершуються розбитим серцем Тельця.

Related Post

Вибери обновку і дізнайся про себе дещо цікаве. Ось де зберігаються всі жіночі таємниці!Вибери обновку і дізнайся про себе дещо цікаве. Ось де зберігаються всі жіночі таємниці!

Розповісти про жінку може не тільки аромат її улюблених парфумів, відтінок помади і колір очей. Психологи впевнені, що взуття здатне видати наші мрії, амбіції, настрій і навіть риси характеру. Хочеш

Найщасливіші люди – це незаміжні і бездітні жінкиНайщасливіші люди – це незаміжні і бездітні жінки

Про це заявив професор Лондонської школи економіки і політичних наук, психолог-бихевиорист Пол Долан. За його спостереженням, більшість людей визнають, що щасливі в шлюбі, якщо їх чоловік або дружина в момент

Діти, народжені 1, 10, 19 і 28 числа кожного місяця – особливі: в чому їх унікальністьДіти, народжені 1, 10, 19 і 28 числа кожного місяця – особливі: в чому їх унікальність

Якщо ви або ваша дитина народилися 1, 10, 19 або 28 числа будь-якого місяця, то вам варто обов’язково ознайомитися з особливостями, які таять в собі ці магічні числа. Адже в

facebook