Бабуся з червоним прапором – справжня історія літньої харків’янки

Символ російської пропаганди “бабуся з червоним прапором” знайшлася в лікарні Харкова: їй у двір прилетіла міна.

Літню жінку-українку, яка з червоним прапором вийшла зустрічати російських військових, російська пропаганда використовує на багатьох фотографіях, плакатах. Їй присвятили кілька муралів в різних містах росії та навіть пообіцяли встановити на її честь кілька пам’ятників.

Але насправді літня українка стала жертвою окупантів і зараз змушена знаходиться в лікарні Харкова. Про це повідомляє SPRAVDI.

Працівник центру стратегічних комунікацій відвідав спочатку будинок українки в Харківській області, а потім і саму героїню.

За версією російської пропаганди, бабуся “сміливо протистояла націоналістам” і вийшла зустрічати російські війська з червоним прапором на знак подяки.

Символ “бабуся з червоним прапором” масово тиражується на росТБ, на її честь малюють мурали, зображують на плакатах, на картинках в соціальних мережах. І навіть зібралися поставити їй два пам’ятники.

А яка реальна історія літньої харків‘янки?

У двір до Анни Іванівни Іванової прилетів подарунок від “визволителів”. Її онук змушений ховатися від обстрілів в Польщі, а вона сама разом з чоловіком знаходиться в харківській лікарні. Її туди доставили українські військові.

До речі, вона їм неймовірно вдячна і за порятунок, і за допомогу. Каже, що вони не тільки підтримали її продуктами, а й захистили від гніву харків’ян.

Їй довелося виправдовуватися, чому вона вийшла як вона думала, до російських військових з червоним прапором – просила, щоб ті “не громили Україну і мирно розв’язували всі питання”. А ось у рф її мотиви перекрутили та зробили її мало не “зрадницею”.

А ви бачили повне відео? Яка ваша думка?

You cannot copy content of this page