Батьки та брат витягли її з цього стану. Для Ярослава це лише одна невинна зустріч

Соня, Софія, ти чи що? Яка ти стала. Соня взагалі не хотіла ні ще ти говорити, вона їхала змучена після нічної зміни, було кілька складних операцій, тому їй хотілося впасти вдома і відіспатися хоч годинку.

Соня, ну чого ти, не впізнала чи що? Це ж я, Ярослав. Якщо чесно то не впізнала. Соня так хотіла спати, просто очі на хочу стулялися, вона кивнула і простягла свою візитку, через кілька зупинок вийшла, її зустрів чоловік.

Ало, Сонь, нам тоді не вдалося поговорити, може зараз, як ти взагалі, бачив твого чоловіка, у все все добре. – Привіт Ярику, так, я щаслива, якщо нічого серйозного ти не хотів, то давай не будемо згадувати минуле.

Соня поклала слухавку і заридала. З маршрутки її зустрічав брат, чоловіка і дітей в неї немає, а Ярослава вона запам’ятала з інституцьких років як зрадника і бабія.

Вона стільки років чекала на цю зустріч, а зараз хотіла б повернути час назад аби не сідати в ту прокляту маршрутку. Коли Ярослав її зрадив, сильно, вона тобі ледь головою не “поїхала” на пігулках сиділа, лікарі казали що ще ось трішки і буде зрив.

Батьки та брат витягли її з цього стану. Для Ярослава це лише одна невинна зустріч, а він же не знає наскільки він їй життя зіпсував.

Related Post

Вже в котрий раз почав помічати, що вдома живе домовик, який постійно ховає мої речіВже в котрий раз почав помічати, що вдома живе домовик, який постійно ховає мої речі

У моєму житті стався один дивний випадок, пов’язаний зі зникненням звичайного ключа від замка. Взагалі, якщо зізнатися, як на духу, я людина розсіяна. І зі мною бували навіть курйозні випадки.

Я завжди засуджувала жінок, які зраджують, а тепер належу до їх числаЯ завжди засуджувала жінок, які зраджують, а тепер належу до їх числа

Коли у нас на роботі з’явився новий співробітник, всі жінки і дівчата нашого відділу були від нього в захваті. Високий, гарний, блакитні очі, з почуттям гумору, він, звичайно ж, знав,