Чого Вам зараз найбільше не вистачає, підказка від всесвіту як треба діяти

1. Вам зараз не вистачає завзятості, якщо Ви хочете досягти бажаної мети, Вам доведеться докласти всіх можливих зусиль для цього. Ви можете нічого звичайно не робити і чекати коли щастя впаде з неба, як Ви часто і робите, але пам’ятайте результату не буде бажаного.

2. Вам дуже не вистачає відпочинку. Останнім часом ви або занадто багато працювали, або багато нервували. Ви звалили на себе зараз дуже багато. Ваш погляд запилиться і зараз Вам важко розставляти пріоритети. Побалуйте себе відпусткою або хоча б вікендом в тиші. Вам потрібно тверезо оцінити зараз хто ви і куди ви йдете.

3. Вам не вистачає осяяння. Ви набагато щасливіше ніж ви думаєте, у вас є практично все для щастя людини, але ви не цінуєте себе і свої досягнення. Подивіться на життя під іншим ракурсом, може досить жалітися? Адже не навчившись цінувати те, що є, ви ніколи не досягнете балансу гармонії.

4. Зараз Вам не вистачає визначеності. Є якась ситуація яка тримає Вас в повітрі або ви вибираєте між чимось. І так само у вас абсолютно немає чіткого плану що потрібно для того, щоб досягти ваших цілей. Розставте пріоритеті і починайте діяти вже нарешті.

5. Зараз Вам не вистачає простоти, аж надто ви любите ускладнювати все. Не варто шукати прихований сенс де його немає, як кажуть іноді палець це просто палець, а не приховане послання. Намагайтеся жити тут і зараз, станьте простіше, простіше до всього ставитеся, і ви зловите баланс гармонії і зрозуміти що Вам потрібно для щастя.

You cannot copy content of this page