fbpx

Чого Вам зараз найбільше не вистачає, підказка від всесвіту як треба діяти

1. Вам зараз не вистачає завзятості, якщо Ви хочете досягти бажаної мети, Вам доведеться докласти всіх можливих зусиль для цього. Ви можете нічого звичайно не робити і чекати коли щастя впаде з неба, як Ви часто і робите, але пам’ятайте результату не буде бажаного.

2. Вам дуже не вистачає відпочинку. Останнім часом ви або занадто багато працювали, або багато нервували. Ви звалили на себе зараз дуже багато. Ваш погляд запилиться і зараз Вам важко розставляти пріоритети. Побалуйте себе відпусткою або хоча б вікендом в тиші. Вам потрібно тверезо оцінити зараз хто ви і куди ви йдете.

3. Вам не вистачає осяяння. Ви набагато щасливіше ніж ви думаєте, у вас є практично все для щастя людини, але ви не цінуєте себе і свої досягнення. Подивіться на життя під іншим ракурсом, може досить жалітися? Адже не навчившись цінувати те, що є, ви ніколи не досягнете балансу гармонії.

4. Зараз Вам не вистачає визначеності. Є якась ситуація яка тримає Вас в повітрі або ви вибираєте між чимось. І так само у вас абсолютно немає чіткого плану що потрібно для того, щоб досягти ваших цілей. Розставте пріоритеті і починайте діяти вже нарешті.

5. Зараз Вам не вистачає простоти, аж надто ви любите ускладнювати все. Не варто шукати прихований сенс де його немає, як кажуть іноді палець це просто палець, а не приховане послання. Намагайтеся жити тут і зараз, станьте простіше, простіше до всього ставитеся, і ви зловите баланс гармонії і зрозуміти що Вам потрібно для щастя.

Related Post

Гороскоп кохання на суботу та неділю: 7 – 8 листопадаГороскоп кохання на суботу та неділю: 7 – 8 листопада

Овен Часу і сил на любовні відносини вам буде не вистачати. Як підсумок – невдоволення другої половини. Самотні Овни навряд чи можуть розраховувати на доленосні зустрічі, але придивлятися до оточуючих

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які не вміють любитиАстрологи назвали знаки Зодіаку, які не вміють любити

На думку астрологів, серед всіх знаків зодіаку не вміють любити тільки Близнюки. Для представників знака любов не має ніякого значення. Вони вільно можуть міркувати про почуття, при цьому не відчуваючи

2 слова, здатних зруйнувати відносини2 слова, здатних зруйнувати відносини

Коли партнер нас не помічає, відкидає, звертається з нами несправедливо, нерідко ми даємо собі клятву: «Більше ніколи!». «Більше ніколи не відкрию тобі свою душу», «більше ніколи не буду на тебе

facebook