Чоловіки яких ви повинні уникати для заміжжя за вашим знаком зодіаку

Овен (21 березня, 19 квітня)

Як жінка Овен, вам дійсно потрібно триматися подалі від хлопця, у якого проблеми з характером. Пам’ятайте, що ви запальна і дуже сильна людина. І ви не обов’язково будете знати, як поводитися з тим, хто буде таким же запальним, як і ви. У вас дуже запальний характер, і справи будуть поганими, якщо ваш партнер – це той, хто такий же емоційний як і ви.

Телець (20 квітня, 21 травня)

Драма. Це єдине, що ви ненавидіте найбільше на світі. І тому ви повинні зробити собі послугу і не виходити заміж за людину, яка просто постійно притягує драму в своє життя. Ви ніколи не зможете витримати це занадто довго.

Близнюки (22 травня, 21 червня)

Ви ніколи не зможете вижити в тривалих відносинах з сором’язливим і тихим хлопцем. Ви ніколи не зможете вижити у відносинах з хлопцем, який не може постійно робити цікаві поступки. Ви повинні бути з веселою людиною, яка здатна стимулювати вас на всіх рівнях.

Рак (22 червня, 22 липня)

Ви дійсно не повинні виходити заміж за хлопця, який орієнтований на мету і одержимий кар’єрою. Ви повинні пам’ятати, що як жінка-Рак, ви так само маєте потребу, у великій кількості уваги. Ви постійно бажаєте уваги і прихильності. Ви дуже невпевнені в собі і завжди хочете, щоб ваш чоловік тримався за вас. Орієнтований на кар’єру хлопець не зможе приділити вам потрібної уваги.

Лев (23 липня, 22 серпня)

Знайдіть собі хлопця, який не альфа-самець. Ви альфа жінка. Ви сильна жінка, яка здатна на великі справи. Рівень вашої впевненості в собі неймовірний. Ви завжди так звикли бути домінуючою особистістю в стосунках. Ось чому вам має сенс виходити заміж тільки за слухняних і покірних чоловіків. Ви не можете мати здорові відносини з хлопцем, який захоче домінувати над вами.

Діва (23 серпня, 22 вересня)

Як дівчина-діва, ви повинні уникати чоловіків без плану на життя. Ви не можете вийти заміж за хлопця, у якого немає ні планів, ні амбіцій. Ви не будете щаслива з тим, хто задовольняється посередним життям.

Терези (23 вересня, 22 жовтня)

Не можна знайти щастя в шлюбі з чоловіком, який буде боятися закохатися в Вас. Ви не можете бути з кимось, хто емоційно стримує себе. Як Терези, ви любите ті вибухові емоції і драматургію, які приходять з любовью.І ви не хочете опинитися дівчиною, яка позбавлена ​​цієї магії тільки тому, що у вас є чоловік, який занадто боїться любити.

Скорпіон (23 жовтня, 22 листопада)

Ви повинна бути впевнена, що не вийдете заміж за хлопця, який постійно з усіма фліртує. Як леді Скорпіона, Ви вже знаєте, що схильна до територіальних відносин. Ви занадто легко починаєте фліртувати, і це не буде хорошим знаком, якщо ви виявите, що ваш чоловік фліртує з іншими жінками. Так що знайдіть собі чоловіка, який не буде занадто самовпевнений в собі.

Стрілець (23 листопада, 21 грудня)

Чоловік якого ви повинні уникати для заміжжя на основі вашого знака зодіака. Ви не захочете бути з людиною, яка буде тиснути на Вас, щоб заспокоїти, коли Ви не будете готовими до цього. Як для жінки Стрільця, свобода важлива для Вас. Ви абсолютно ненавидіте відчуття, що Вас прив’язують або змушують відчувати, що Ви не можете робити те що  хочете. Ось чому не варто виходити заміж за хлопця, який хоче, щоб Ви робили тільки те що він хоче.

Козеріг (22 грудня, 20 січня)

Ви ніколи не захочете бути в шлюбі з вільною людиною. Як Козеріг, Ви амбітна і цілеспрямована. Ви розумієте цінність важкої роботи. Ви не хочете бути в відносинах з кимось, хто думає, що має право на все, не працюючи для цього.

Водолій (21 січня, 18 лютого)

Ви не можете погодитися вийти заміж за нав’язливого чоловіка. Як Водолій, Ви цінуєте свою індивідуальність понад усе. Ви ніколи не захочете бути з кимось, хто не дає вам простору і свободи, щоб бути індивідуальною особистістю. Ви не можете впоратися з залежними відносинами, тому що це зовсім не ваша особистість.

Риби (19 лютого 20 березня)

Ви повинні бути з хлопцем, який буде тверезо дивитися на світ. Пам’ятайте, що як Риби, Ви – природжений мрійник і фантазер. Ви завжди літаєте в хмарах. Ось чому Ви не можете бути з людиною, яка просто живить ваші фантазії. Вам потрібно знайти людину, яка буде Вас повертати до реальності, який не дозволить Вам літати занадто високо.

You cannot copy content of this page