fbpx

Чоловіки зізналися, яких жінок люблять найбільше

Експерт з знайомствам, австралійка Луан Хорд провела масштабне опитування в своєму дейтінг-співтоваристві в Facebook серед неодружених чоловіків. Головною метою опитування було з’ясувати, яких жінок чоловіки люблять більше за все.

Своє опитування Хорд почала з рис характеру.

Серед представлених якостей чоловіки найменше оцінили романтичність. Трохи вище виявилися інтелект і амбіції. Для 12,6% респондентів виявилася важлива терпимість, 14% сподіваються, що їх обраниці будуть наділені добротою. Третім по значущості жіночим якістю для чоловіків стала грайливість (18%), друге місце респонденти віддали впевненості в собі (20%), а перше чесності – її вибрали 21,3% холостяків.

Друга частина опитування була присвячена фізичним даним дівчат. Красиві ноги виявилися на п’ятому місці – за них проголосувало 7,4%. 9,2% чоловіків зізналися, що люблять жіночі груди, а 12,2% віддали перевагу сідницям.

На другому місці опинилася жіноча посмішка, – за неї проголосували 29,6% опитаних. Лідируюче місце зайняли очі, – 41,6% чоловіків зізналися, що саме їх вважають найбільш чарівною жіночої рисою.

«Перше, що я відзначаю в жінці – це очі. Може бути, банально, але вони, дійсно – дзеркало душі, по ним я читаю людину»,- пояснив один з респондентів.

Related Post

Чому не можна спати навпроти дзеркала?Чому не можна спати навпроти дзеркала?

У більшості культур дзеркало – символ місяця. У Китаї воно традиційно вважалося атрибутом Мудреців. В Японії дзеркало стало частиною переліку імператорських скарбів поряд з такими символами влади, як трон, меч

5 кроків, які допоможуть почати планувати свій день5 кроків, які допоможуть почати планувати свій день

Для багатьох людей дуже важко спланувати свій день та зробити всі справи зі вказаного пункту. Такі накопичені незроблені справи можуть дуже погано впливати на наш настрій. Кому знайому, коли ми

Як миттєво заспокоїти розлючену людину: 3 простих фразиЯк миттєво заспокоїти розлючену людину: 3 простих фрази

Кожен хоча б раз стикався з ситуацією, в якій потрібно заспокоїти іншу людину. Як зазвичай поводитись у таких випадках? Більшість починає говорити: «Заспокойся». Але хто-небудь бачив людину, яка б від

facebook