Чоловіки зізналися, яких жінок люблять найбільше

Експерт з знайомствам, австралійка Луан Хорд провела масштабне опитування в своєму дейтінг-співтоваристві в Facebook серед неодружених чоловіків. Головною метою опитування було з’ясувати, яких жінок чоловіки люблять більше за все.

Своє опитування Хорд почала з рис характеру.

Серед представлених якостей чоловіки найменше оцінили романтичність. Трохи вище виявилися інтелект і амбіції. Для 12,6% респондентів виявилася важлива терпимість, 14% сподіваються, що їх обраниці будуть наділені добротою. Третім по значущості жіночим якістю для чоловіків стала грайливість (18%), друге місце респонденти віддали впевненості в собі (20%), а перше чесності – її вибрали 21,3% холостяків.

Друга частина опитування була присвячена фізичним даним дівчат. Красиві ноги виявилися на п’ятому місці – за них проголосувало 7,4%. 9,2% чоловіків зізналися, що люблять жіночі груди, а 12,2% віддали перевагу сідницям.

На другому місці опинилася жіноча посмішка, – за неї проголосували 29,6% опитаних. Лідируюче місце зайняли очі, – 41,6% чоловіків зізналися, що саме їх вважають найбільш чарівною жіночої рисою.

«Перше, що я відзначаю в жінці – це очі. Може бути, банально, але вони, дійсно – дзеркало душі, по ним я читаю людину»,- пояснив один з респондентів.

You cannot copy content of this page